Сумнівна нагорода для зрадника: Скандальному Полуніну знайшли посаду в окупованому Криму

Артист вже встиг похвалитися, що бачить себе на посаді художнього керівника школи в Севастополі.

Сергій Полунін. Фото: соцмережі.

Скандальний артист балету Сергій Полунін нарешті отримав надію на повернення до танцювальній кар'єрі. Раніше через образливі висловлювання артиста з ним розірвала угоду Паризька опера і модельні агентства. Тепер Полуніну пообіцяли роботу в балетній школі в Севастополі, передають Патріоти України.

Компенсація явно непропорційна втратам Полуніна, тим більше, що танцювальне училище ще не побудовано і існує тільки в планах. Але артист вже встиг похвалитися, що бачить себе на посаді художнього керівника школи.
Полунін в листопаді 2018 року перейшов у російське громадянство і став до місця і не до місця прославляти російське керівництво і персонально Володимира Путіна. Крім набитого татуювання з Путіним, Полунін заявив, що від російського лідера «виходить світло» і Путін є «чистим потоком доброти». Негативна реакція соцмереж змусила Полуніна видалити свій профіль в Instagram.

Губернатор оголосила надзвичайний стан: Нью-Йорк потерпає від сильної повені (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:51

За інформацією Національної метеорологічної служби (NWS), близько 8,5 мільйонів жителів Нью-Йорку опинились під загрозою повені, оскільки переповнені каналізаційні системи не в змозі ефективно відводити дощову воду. Про це повідомляє The Guardian, пере...

Спіймали на гарячому: Правоохоронці затримали главу райсуду Одещини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:01

Сьогодні, 29 вересня, в Одеській області правоохоронці затримали виконувача обов'язків голови Комінтернівського райсуду. Він вимагав хабар за прийняття рішення. Про це повідомляє пресслужба НАБУ, передають Патріоти України. «НАБУ і САП спільно з СБУ ви...