Сумнівна нагорода для зрадника: Скандальному Полуніну знайшли посаду в окупованому Криму

Артист вже встиг похвалитися, що бачить себе на посаді художнього керівника школи в Севастополі.

Сергій Полунін. Фото: соцмережі.

Скандальний артист балету Сергій Полунін нарешті отримав надію на повернення до танцювальній кар'єрі. Раніше через образливі висловлювання артиста з ним розірвала угоду Паризька опера і модельні агентства. Тепер Полуніну пообіцяли роботу в балетній школі в Севастополі, передають Патріоти України.

Компенсація явно непропорційна втратам Полуніна, тим більше, що танцювальне училище ще не побудовано і існує тільки в планах. Але артист вже встиг похвалитися, що бачить себе на посаді художнього керівника школи.
Полунін в листопаді 2018 року перейшов у російське громадянство і став до місця і не до місця прославляти російське керівництво і персонально Володимира Путіна. Крім набитого татуювання з Путіним, Полунін заявив, що від російського лідера «виходить світло» і Путін є «чистим потоком доброти». Негативна реакція соцмереж змусила Полуніна видалити свій профіль в Instagram.

У Польщі понівечили братню могилу вояків УПА, котрі загинули в бою з радянськими карателями 1945 року

понеділок, 20 січень 2020, 19:54

На горі Монастир біля Верхрати знищено таблицю з могили воїнів Української повстанської армії (УПА). Зірвано й вишивані рушники з дерев, які восени у рамках вшанування померлих, що спочили у могилі, повісили польські активісти та представники інтеліген...

Затримано ватажка банди: Рябошапка розповів, що дали 35 обшуків на Херсонщині у справі Гандзюк (відео)

понеділок, 20 січень 2020, 19:32

20 січня у Херсонській області пройшло 35 обшуків для збору доказів у справі про смертельний напад на активістку Катерину Гандзюк, 9 особам оголосили підозру в причетності до злочинної організації. Про це йдеться у заяві генерального прокурора Руслана ...