Сумнівна нагорода для зрадника: Скандальному Полуніну знайшли посаду в окупованому Криму

Артист вже встиг похвалитися, що бачить себе на посаді художнього керівника школи в Севастополі.

Сергій Полунін. Фото: соцмережі.

Скандальний артист балету Сергій Полунін нарешті отримав надію на повернення до танцювальній кар'єрі. Раніше через образливі висловлювання артиста з ним розірвала угоду Паризька опера і модельні агентства. Тепер Полуніну пообіцяли роботу в балетній школі в Севастополі, передають Патріоти України.

Компенсація явно непропорційна втратам Полуніна, тим більше, що танцювальне училище ще не побудовано і існує тільки в планах. Але артист вже встиг похвалитися, що бачить себе на посаді художнього керівника школи.
Полунін в листопаді 2018 року перейшов у російське громадянство і став до місця і не до місця прославляти російське керівництво і персонально Володимира Путіна. Крім набитого татуювання з Путіним, Полунін заявив, що від російського лідера «виходить світло» і Путін є «чистим потоком доброти». Негативна реакція соцмереж змусила Полуніна видалити свій профіль в Instagram.

Хіти тижня. Відкопали в шахтах? У мережу потрапило відео військової техніки, яку РФ відправляє на окупований Донбас

неділя, 15 вересень 2019, 17:30

У мережі було опубліковано відео доставки на окуповану територію України військової техніки з Росії в 2014 році. Запис опублікував у себе в Twitter користувач "Конопляний Джмелик", передають Патріоти України. . "Гуманітарка Пу "шахтарям" Донбасу 2 ве...

Хіти тижня. Мережа в шоці: Відома співачка грузинського походження закликала підтримати на виборах путінського кандидата (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 17:00

в минулому році співачка якимось загадковим чином стала володаркою 200-метрової квартири в належному мерії будинку в центрі Москви. Російська співачка грузинського походження Діана Гурцкая викликала бурхливу реакцію соцмереж, підтримавши перед виборами...