Супрун заявила, що не приймає привітань із 8 Березня, і пояснила чому

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України нагадала, що 8 Березня є державним вихідним переважно в тих країнах, де права жінок порушують найчастіше, зокрема у РФ.

Уляна Супрун. Фото: Фейсбук.

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун попросила не вітати її з 8 Березня. Про це 7 березня вона написала у Facebook, передають Патріоти України.

"Людство дійсно досягло великого поступу в боротьбі за рівність прав – у цивілізованих країнах жінки голосують, навчаються та працюють так само, як і чоловіки. Але боротьба за права жінок – це все ще величезне поле роботи. І дарування букетів та цукерок або ж підкреслене виявлення особливої уваги та турботи 8 березня з цим не допомагає. Бо це лише відкидає назад усі успіхи, які довелося досягти під час багаторічної боротьби за гендерну рівність", – заявила вона.

Супрун зазначила, що досі є проблеми з рівною оплатою праці між чоловіками й жінками, а також "скляна стеля" для жінок у кар'єрах. Вона поскаржилася на "сексизм в інформаційному просторі", коли медіа цікавляться насамперед зовнішнім виглядом жінок, а тільки потім – результатами їхньої роботи.

"Неодноразово стикаюся із сексизмом під час виконання обов’язків міністра охорони здоров’я. Дивують запитання: "Як ви, така тендітна жінка, усе це витримуєте?!" Наче в чоловіків є секретна зброя проти атак невільних радикалів чи вроджена здатність "витримувати" більше ніж жінки. Кожен передусім – це людина. Характер і здібності якої залежать від зусиль над собою, пріоритетів, цінностей та цілей, які вона собі ставить. І зовсім не від статі", – підкреслила Супрун.

Вона додала, що 8 Березня є державним вихідним переважно в тих країнах, де права жінок порушують найчастіше, зокрема у РФ, яка використовує це свято як інструмент гібридної війні з Україною. "Не лінуйтеся боротися за права жінок і не ігноруйте несправедливість щодня. Тоді потреба в совєцькій принизливій традиції "дня жінки" відпаде сама собою", – підсумувала Супрун.

"Влада РФ хоче позбавити мене звань, а їх немає": Галкін вкотре довів росіян до істерики

вівторок, 6 червень 2023, 20:01

Російський гуморист Максим Галкін вкотре продемонстрував свою проукраїнську позицію, чим довів до істерики росіян, зазначають Патріоти України. Днями у артиста відбувся концерт у Туреччині, на який завітало чимало українців. Під час свого виступу Галкі...

"Аріна навмисне спровокувала глядачів": Світоліну освистали на Ролан Гаррос через відмову потиснути руку білорусці

вівторок, 6 червень 2023, 19:15

У вівторок, 6 червня, в рамках 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу українка Еліна Світоліна програла Аріні Соболенко з Білорусі. Після завершення матчу білоруска демонстративно чекала Еліну біля сітки для рукостискання, але українська тен...