Свято стукається до Четвертого Рейху: ФІФА представило офіційну заставку до ЧС-2018 (відео)

Втішає інша історична аналогія. Колись цивілізований світ намагався задобрити Адольфа Гітлера через спорт та Олімпіські Ігри у Німеччині. - Не допомогло. Однак з Третім Рейхом було покінчено за дев’ять років.

Міжнародна федерація футболу представила офіційну заставку Чемпіонату світу з футболу, який пройде в Росії, повідомляють Патріоти України. Відео опублікували на YouTube.

Дії ролика відбуваються на яйці Фаберже, в центрі якого знаходиться Кубок Світу.


Опублікував: Інна Мартинчук

У Броварах незнайомець проник до дитячої лікарні, коли його викрили - штрикнув медсестру тесаком

субота, 25 вересень 2021, 9:45

У Броварах невідомий чоловік проник в інфекційне відділення дитячої лікарні, набрехав медикам про те, що знаходиться в установі разом зі своєю дитиною, а при спробі медсестри затримати громадянина - штрикнув її ножем, схожим на тесак, повідомляють Патр...

Дорослим довелось відповідати на незручні питання дітей: У зоопарку Нью-Йорку горили зайнялися оральним сексом на очах у відвідувачів (відео 16+)

субота, 25 вересень 2021, 9:22

Зоологи рпояснюють, що це нормальна поведінка приматів. Пара горил у зоопарку нью-йоркського району Бронкс почала займатися оральним сексом, коли за ними спостерігали десятки відвідувачів парку, повідомляють Патріоти України з посиланням на газету New ...