Свято стукається до Четвертого Рейху: ФІФА представило офіційну заставку до ЧС-2018 (відео)

Втішає інша історична аналогія. Колись цивілізований світ намагався задобрити Адольфа Гітлера через спорт та Олімпіські Ігри у Німеччині. - Не допомогло. Однак з Третім Рейхом було покінчено за дев’ять років.

Міжнародна федерація футболу представила офіційну заставку Чемпіонату світу з футболу, який пройде в Росії, повідомляють Патріоти України. Відео опублікували на YouTube.

Дії ролика відбуваються на яйці Фаберже, в центрі якого знаходиться Кубок Світу.


Опублікував: Інна Мартинчук

"Супергерої існують": Масі Найєм, який втратив у бою око, став обличчям рекламної кампанії магазину чоловічого одягу (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 23:29

Сам він опублікував фотографію, висловившись про свою зовнішність винятково іронічно, без краплі жалості до самого себе. "Красивішим я вже не буду! До речі, дуже подобається, як діти реагують на відсутність ока. Вони щиро розглядають, а двоє хлопчиків ...

Пробачила ворогам, які зруйнували її будинок?: Жителька Північної Салтівки працювала на окупантів

вівторок, 4 жовтень 2022, 19:27

Співробітники Служби безпеки України викрили у співпраці з російськими окупантами мешканку Північної Салтівки. Жінку затримали та оголосили їй підозру. Про це повідомили в Управлінні Служби безпеки України в Харківській області, передають Патріоти Укра...