"Свій взвод називає сім'єю": Бійці ООС врятували життя побратиму

Олександр Ігнатьєв отримав інвалідність, але все одно повернувся на війну.

Олександр Ігнатьєв. Фото: соцмережі.

Олександр Ігнатьєв має позивний "дядя Саня" і здатен полагодити все на світі: від стільця до польового телефону. Служить в одній з механізованих бригад сухопутних військ з 2017 року. Історію бійця оприлюднила прес-служба ООС, передають Патріоти України.

В її складі виконував всі бойові завдання, поки з ним не стався серцевий напад. Життя йому врятували боєві побратими, які були поруч.

Бійці розповідають -" Бувши в госпіталі дядя Саня постійно дзвонив та переймався станом справ у батальоні". Олександр отримав інвалідність, але попри це повернувся на війну. "Пояснює це тим, що відчуває себе потрібним, а свій взвод називає сім'єю", - розповідають в ООС. Побратими дуже пишаються такою людиною у своєму колективі і щиро дякують йому за службу.

Олігарха заскочили "тепленьким" у "негліже": СБУ нагрянула до Коломойського додому через вкрадені 40 млрд

середа, 1 лютий 2023, 10:55

Служба безпеки України та Бюро економічної безпеки проводять обшук вдома в олігарха Ігора Коломойського, повідомляє "Українська правда" з посиланням на своє джерело в правоохоронних органах . Розслідування стосується махінацій навколо "Укртатнафти"...

Чим вище, тим надійніше. Чому багатоповерхові будинки вважаються надійним укриттям - пояснення інженера-конструктора

середа, 1 лютий 2023, 9:38

Спеціально для NV інженер-конструктор Дмитро Макагон розповів, чому сучасні висотні будинки є досить безпечним притулком під час повітряних тривог і де краще ховатися, проживаючи в такій будові, передають Патріоти України. Відразу ж хочемо сказати, що...