Світ секонд-хенду: У Миколаєві щотижня "виносять" двері магазину вживаного одягу (відео)

Охоронець ледве утримував двері, а з приміщення лунали крики продавців на адресу покупців: "Не ламайте двері!".

Вранці в п'ятницю в Миколаєві на проспекті Центральному натовп ледь не виламав двері в магазин "Мир секонд-хенда", передають Патріоти України з посиланням на місцеве видання Новости N.

У цей магазин щоп'ятниці завозиться новий товар. Тому подібна картина тут повторюється майже щотижня.

Відкриття магазину о 9.00, але вже з восьмої ранку починає збиратися черга: кожен норовить стати ближче до входу і ввійти в приміщення першим. "Звичайно, ми поки потрапимо, там вже все переберуть!", - пояснюють свою активність покупці.

Відзначається, що сьогодні охоронець ледве утримував двері, а з приміщення лунали крики продавців, адресовані покупцям: "Не ламайте двері!".

"Вважаємо, що це - популізм": У Зеленського пояснили відмову від військового параду

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:58

На думку Сергія Шефіра, військові паради більше личить проводити країнам на кшталт Росії. Помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір пояснив скасування військового параду на День незалежності тим, що "парад - спосіб показати швидку перемог...

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...