Світ секонд-хенду: У Миколаєві щотижня "виносять" двері магазину вживаного одягу (відео)

Охоронець ледве утримував двері, а з приміщення лунали крики продавців на адресу покупців: "Не ламайте двері!".

Вранці в п'ятницю в Миколаєві на проспекті Центральному натовп ледь не виламав двері в магазин "Мир секонд-хенда", передають Патріоти України з посиланням на місцеве видання Новости N.

У цей магазин щоп'ятниці завозиться новий товар. Тому подібна картина тут повторюється майже щотижня.

Відкриття магазину о 9.00, але вже з восьмої ранку починає збиратися черга: кожен норовить стати ближче до входу і ввійти в приміщення першим. "Звичайно, ми поки потрапимо, там вже все переберуть!", - пояснюють свою активність покупці.

Відзначається, що сьогодні охоронець ледве утримував двері, а з приміщення лунали крики продавців, адресовані покупцям: "Не ламайте двері!".

Фани були зовсім не у захваті: Розповніла Любов Успенська вийшла на сцену напівоголеною (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 20:00

Російська співачка Любов Успенська виступила на одному з концертів разом зі своєю дочкою. Знаменитість на виступ одягла чорний напівпрозорий топ і блискучу спідницю. Ймовірно, вона хотіла здаватися молодшою на тлі своєї дочки, проте таким зовнішнім виг...

Нове слово в технологіях: У США схвалили вирощування ГМО-помідорів, які рятують від раку, діабету та недоумства

вівторок, 6 грудень 2022, 18:44

Фіолетові томати з’являться на столах американців у 2023 році, передають Патріоти України. Томати незвичайного фіолетового кольору були розроблені у Великій Британії. Своїм відтінком вони завдячують квітам ротикам – і вони ж передали плодам велику кіль...