Світить кілька років тюрми за "екстремізм": Петербурзький блогер написав у мережі, що Україна старіша Росії

Свій коментар росіянин розмістив ще 10 місяців тому під відеороликом "Сільська Тоскана - Думки про Італію північну і південну", який має трохи понад 1 300 переглядів.

Росіянам заборонено висловлювати думки в інеті. Ілюстрація: соцмережі.

28-річному жителю Петербурга Євгену Ніколаєву загрожує п'ять років позбавлення волі за екстремізм через коментаря про Україну на YouTube. Про це повідомляє mbk.media, передають Патріоти України.

Так, Ніколаєв написав коментар, який нібито за даними слідства, "збуджує ворожнечу і принижує гідність за ознакою національної приналежності". Свій коментар росіянин розмістив ще 10 місяців тому під відеороликом "Сільська Тоскана - Думки про Італію північну і південну", який має трохи понад 1 300 переглядів.

У повідомленні Миколаєв написав про те, що Україна існувала ще тоді, коли Росії "в проекті не було". Там же він зазначає, що тільки в 1721 році Петро I "побувавши в Європі перейменував Тартарію (Московію, Московське князівство), а по суті, Ординський улус в Росію".

Неймовірний гол: Гравець збірної України врятував команду від поразки у Франції

субота, 2 березень 2024, 22:55

Півзахисник Бордо Данило Ігнатенко відзначився голом у матчі проти Родеза в рамках другого дивізіону чемпіонату Франції, передають Патріоти України. Бордо першим відкрив рахунок, проте до кінця першого тайму Родез двічі забив і вийшов уперед. Гості дов...

Уламок був на стінці аорти: В Україні лікарі провели надскладну операцію, врятувавши воїнові життя

субота, 2 березень 2024, 21:28

Українські лікарі виконали надскладну операцію та врятувати життя воїнові. Хірургам вдалося дістати уламок з задньої стінки аорти пацієнта. Про це повідомив лікар-хірург швидкої та невідкладної допомоги Олександрівської лікарні, асистент кафедри хірург...