Шанси О. Торвальд і галас, який виник в соцмережах з приводу їх перемоги в нацвідборі, журналісти обговорили з продюсером, яка знає "Євробачення" зсередини: Яна Прядко працювала в команді Руслани (була її менеджером і концертним директором), яка перемогла на конкурсі в 2004 році, і знає специфіку конкурсу, повідомляють Патріоти України з посиланням на КП в Україні.
"Якби журі поставило досить високий бал MELOVIN, то глядачі і журналісти, які голосували за інших учасників, сказали б, наприклад, що СТБ тягне свого х-факторівця. Все ж умовно!
О. Торвальд - група, яка гастролює, з хорошим досвідом живих виступів, а не фонограм. Це однозначно великий-великий плюс. Звичайно, рівень їх популярності в Україні особливим чином не відіб'ється на цьому конкурсі і оцінках європейських глядачів, зате як раз позначиться їх концертний досвід. А такий досвід дуже потрібний і важливий. Хтось каже про голос, є він чи ні, але, як показує практика, "Євробачення" - це емоція трьох хвилин і шоу.
Може бути мегавокал, але мегавокал може зайняти як десяту сходинку, так і двадцяту, адже крім нього людей потрібно вміти зачепити через телевізор. У О. Торвальда є концепція, візуальний ряд. Це зовсім не означає, що вони будуть виступати на конкурсі з тим номером, який вони показали в півфіналі або фіналі. У будь-якому випадку, і так відбувається у всіх, його будуть доопрацьовувати.
Що стосується "все пропало", як зараз пишуть багато ... Пам'ятається, коли в "Євробаченні" брала участь Руслана, були ЗМІ, які підтримували нас, і були ЗМІ, які говорили, що у нас слабкий або нецікавий номер. Відгуки були не дуже приємні. Але коли ми в підсумку перемогли, кланялися і цілували кожну частинку її тіла. Що поробиш - так у нас люблять робити. Та й порівняння групи з "Гринджолами" або вишукування політичних контекстів, на мій погляд, безглузде.
Ідея про те, що країні, яка приймає "Євробачення", потрібно знову перемогти - теж, на мій погляд, відірвана від реальності. В історії конкурсу це було лише один раз. Країна-переможець повинна добре представити себе, і не більше. У людей є психологічний фактор: вони підтримають артиста, проголосують за пісню, але все одно будуть дивитися на інших. Це вже доведено роками. До того ж "Євробачення" - це ж не спорт і не вокальне змагання, хто візьме найвищу ноту.
Я б порадила О. Торвальд ні в якому разі не заглиблюватися в політику. Їх коник і цього достатньо - соціальні меседжі, які завжди присутні в їхніх піснях, це круто і класно. Думаю, "Євробачення" допоможе хлопцям у майбутньому відкрити себе для Європи і для рок-фестивалів. Перемога їм не потрібна, достатньо зайняти високе місце - абсолютно в їх силах.
Спостерігаючи за артистами з інших країн, можу відзначити, що на конкурсі вистачає дівчаток з голосами, це не фішка, тому група від України - це ще один плюс.
Як звучить пісня Time ( "Час") групи О.Торвальд в перекладі
Повільніше,
Дай мені трохи часу,
Збав звук свого крику,
Давайте знайдемо час, щоб знайти
Місце без насильства.
Давайте слухати і чути
Справжній сенс мовчання.
Час дивитися.
Час бачити.
Час знайти.
Приспів
Час подивитися в твої очі.
Час знайти правду.
Час проти брехні.
Час дасть нам знак.
Я можу пообіцяти,
Що це наш час, щоб сяяти.
***
Просто послухай,
Озирнись навколо,
Припини нудьгувати
По тому, що ти не знайшов,
Ти незабаром зрозумієш.
Немає спільних позицій.
Немає ніякого компромісу.
Між часом і звуком.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...