"Сирія чекає на тебе": В окупованому Криму вихованців "Артеку" навчають стрільбі зі зброї (фото)

На опублікованих фото видно, що вихованці "Артека" стріляли зі справжньої вогнепальної зброї, а саме з пістолетів та автоматів.

Фото: Соцмережі

В дитячому таборі "Артек" в окупованому Криму окупаційна адміністрація вигадала нове заняття для виховання патріотизму. Так, дітей возили на полігон, де навчали зовсім недитячій справі – стрільбі з вогнепальної зброї. Про це йдеться на Twitter-сторінці RoksolanaToday&Крым, повідомляють Патріоти України.

"Дітей возили на полігон, стріляти. Тренуватися. З метою виховання патріотизму. Вбивство дорівнює патріотизм. Патріотизм - не любов до своєї країни, а ненависть до навколишнього світу", - мовиться в одному з дописів акаунту. Окрім того, на Twitter-сторінці також опубліковані фото, на яких зафіксоване харчування дітей у таборі.

Над Києво-Печерською Лаврою помітили нашестя ворон: Цаплієнко поділився моторошним відео

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:28

У Мережі з'явилося відео, на якому зафіксоване незвичне явище у Києві. Сотні ворон "атакують" Києво-Печерську Лавру. Відео у соціальних мережах опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Нашестя ворон над Печерською Лаврою. Ро...

Стосується усіх: У стінах Києво-Могилянської академії заборонили спілкуватися російською

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:00

У стінах Києво-Могилянській академії заборонили спілкуватися російською мовою, повідомляють Патріоти України. Як розповів член Наглядової ради "Могилянки" Геннадій Зубко, викладання російською не ведеться у виші вже дуже давно. Наразі заборона стосуєть...