"Сирія чекає на тебе": В окупованому Криму вихованців "Артеку" навчають стрільбі зі зброї (фото)

На опублікованих фото видно, що вихованці "Артека" стріляли зі справжньої вогнепальної зброї, а саме з пістолетів та автоматів.

Фото: Соцмережі

В дитячому таборі "Артек" в окупованому Криму окупаційна адміністрація вигадала нове заняття для виховання патріотизму. Так, дітей возили на полігон, де навчали зовсім недитячій справі – стрільбі з вогнепальної зброї. Про це йдеться на Twitter-сторінці RoksolanaToday&Крым, повідомляють Патріоти України.

"Дітей возили на полігон, стріляти. Тренуватися. З метою виховання патріотизму. Вбивство дорівнює патріотизм. Патріотизм - не любов до своєї країни, а ненависть до навколишнього світу", - мовиться в одному з дописів акаунту. Окрім того, на Twitter-сторінці також опубліковані фото, на яких зафіксоване харчування дітей у таборі.

За 3 секунди ухвалив найбільше рішень у житті: Український пілот розповів про падіння літака, під час якого вижив

понеділок, 29 травень 2023, 14:50

На жаль, під час виконання бойових завдань, захищаючи небо над Україною, наші Повітряні сили втрачають літаки. В одному з таких був пілот Дмитро "Ектор" Шкаревський. Він розповів, що сталося, передають Патріоти України. У лютому під час бойового вильот...

"Модне" фото може коштувати дуже дорого! Яке покарання "світить" за фото- та відеозйомку ЗСУ - пояснення адвоката

понеділок, 29 травень 2023, 14:38

Ще на початку повномасштабного вторгнення Росії до Кримінального кодексу України була внесена стаття 114-2, а саме - несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення або розміщення Збройних сил України чи інших утворених відповідно до ...