"Ситуация очень критическая": Сенцов у реанімації, сестра повідомила подробиці

У Олега Сенцова після 145-денного голодування пошкоджені внутрішні органи, в тому числі шлунок, печінка, є проблеми з серцем і мозком.
Олег Сенцов. Фото: соцмережі.

Політв'язень в Росії український режисер Олег Сенцов, недавно припинив тривале голодування потрапив в реанімацію. Про це розповіла його сестра Наталя Каплан, передають Патріоти України.

Каплан додала, що 145 днів голодування нанесли його здоров'ю непоправної шкоди: «Він зараз знаходиться в реанімації в лікарні Лабитнангі. Його виводять з голодування. Ситуація дуже критична, ніхто не знає чим це закінчиться. Вже є незворотні наслідки». За словами сестри Сенцова, незворотні наслідки відбулися і в роботі головного мозку.

Масові відключення світла вплинуть на платіжки українців уже в липні: Ось чого чекати

вівторок, 16 липень 2024, 17:47

Попри підвищення тарифів на електроенергію в липні, суми в платіжках можуть залишитися на рівні до підвищення через відключення світла. Споживачі залишаються без електрики в середньому 12 годин на добу, що зменшує обсяги споживання. Таким чином, вимуше...

Сюрприз з того світу: Оновити дані у ТЦК завітав ... померлий чоловік (відео)

вівторок, 16 липень 2024, 17:43

Авторизувавшись у "Резерв+" українець дізнався, що офіційно давно мертвий... В Україні прийшов оновити дані у ТЦК чоловік, якого виключили з обліку як померлого. Деталями 16 липня поділились в ефірі "Київ24", зазначають Патріоти України. Під столичним ...