
Колапс почався вдень у п’ятницю 13-го, з зупинкою роботи автоматів з жетонами. У Суботу зранку ситуація лише погіршилася. Dражає черга на метро «Вокзальній», де люди вистроїлися у кількасот метрову «змію». Не краще ситуація на кінцевих та інших ключових станціях. Одним словом, підвищити проїзд удвічі КМДА спромоглася, а от забезпечити нормальну роботу - ні, зазначають Патріоти України.

"Ще одне покращення, година пік в метро, черга за жетонами, всі автомати самообслуговування відключено!!! Це просто жесть", - написала на своїй сторінці в Facebook одна з мешканок столиці.
Нагадаємо, з 14 липня в київському метро сині жетони замінять на зелені, а ціна проїзду зрослаз 4 до 8 гривень.Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...