
Колапс почався вдень у п’ятницю 13-го, з зупинкою роботи автоматів з жетонами. У Суботу зранку ситуація лише погіршилася. Dражає черга на метро «Вокзальній», де люди вистроїлися у кількасот метрову «змію». Не краще ситуація на кінцевих та інших ключових станціях. Одним словом, підвищити проїзд удвічі КМДА спромоглася, а от забезпечити нормальну роботу - ні, зазначають Патріоти України.

"Ще одне покращення, година пік в метро, черга за жетонами, всі автомати самообслуговування відключено!!! Це просто жесть", - написала на своїй сторінці в Facebook одна з мешканок столиці.
Нагадаємо, з 14 липня в київському метро сині жетони замінять на зелені, а ціна проїзду зрослаз 4 до 8 гривень.У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...