
Колапс почався вдень у п’ятницю 13-го, з зупинкою роботи автоматів з жетонами. У Суботу зранку ситуація лише погіршилася. Dражає черга на метро «Вокзальній», де люди вистроїлися у кількасот метрову «змію». Не краще ситуація на кінцевих та інших ключових станціях. Одним словом, підвищити проїзд удвічі КМДА спромоглася, а от забезпечити нормальну роботу - ні, зазначають Патріоти України.

"Ще одне покращення, година пік в метро, черга за жетонами, всі автомати самообслуговування відключено!!! Це просто жесть", - написала на своїй сторінці в Facebook одна з мешканок столиці.
Нагадаємо, з 14 липня в київському метро сині жетони замінять на зелені, а ціна проїзду зрослаз 4 до 8 гривень.У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...