
Facebook сколихнуло відео з харківської лікарні. Судячи з коментаря автора відео, "героєм" стала Вузлова лікарня станції Харків, повідомляють Патріоти України.
"Сюди відправляють хворих на лікування. Медперсонал і хворі просять звернути увагу на проблему", - написала в своєму пості Людмила Назарова, яка опублікувала відео.
У коментарях користувачі пишуть: "У Мерефі не краще, в лікарні і в Нов.-Водолазі теж кошмар", "Не знаю, від кого це залежить, але лікарні в Харкові дуже сильно відрізняються в плані ремонту. Взимку була на консультації в 31 лікарні - стан ідеальний, євроремонт", "Ви ще в Помірках не бачили обстановочку ...".
Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...