Так де ж реформи? У мережі показали жахи харківської лікарні (відео)

Заклад потребує термінового ремонту.

Ілюстрація: twitter.com

Facebook сколихнуло відео з харківської лікарні. Судячи з коментаря автора відео, "героєм" стала Вузлова лікарня станції Харків, повідомляють Патріоти України.

"Сюди відправляють хворих на лікування. Медперсонал і хворі просять звернути увагу на проблему", - написала в своєму пості Людмила Назарова, яка опублікувала відео.

У коментарях користувачі пишуть: "У Мерефі не краще, в лікарні і в Нов.-Водолазі теж кошмар", "Не знаю, від кого це залежить, але лікарні в Харкові дуже сильно відрізняються в плані ремонту. Взимку була на консультації в 31 лікарні - стан ідеальний, євроремонт", "Ви ще в Помірках не бачили обстановочку ...".

Один трактор - дві САУ: У мережі показали, як на сході країни йде посівна

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:30

На сході України цьогоріч - незвична посівна кампанія. Трактори змушені працювати під прикриттям самохідних артилерійських установок через загрозу обстрілів з боку російських окупантів, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували в Telegr...

У церкві Луцька хлопчик молився, щоб від хвороби Путіна ніхто не міг придумати ліків (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:22

Мережу зворушило відео з хлопчиком із Луцька, який молиться про те, щоб плани глави РФ Володимира Путіна не справдилися. Дитина років одинадцяти просила у Господа, аби від захворювання, яким,як пишуть експерти, страждає російський диктатор, не вигадали...