Такі "скрепи": Улюблений актор Путіна потрапив у ЛГБТ-скандал (фото)

Він посміявся над патріотичними висловлюваннями росіян, викликавши шквал критики на свою адресу.

Фото: iz.ru

Відомий своїми скандальними витівками російський артист Олексій Панін, який називає себе улюбленим актором президента Росії Володимира Путіна, потрапив у черговий конфлікт. Скандальний пост був опублікований в Instagram-акаунті Паніна.

Не дозволимо всяким геям і лесбіянкам розвалити нашу могутню Росію! Ми великий народ! Не треба "зас*рати" мізки нашим дітям! Ми і без вас, що хочеш, заср*м! РОСІЯ ВПЕРЕД!"- написав актор.


У пості Панін розмістив фотоколаж, на першій частині якого сидять кілька молодих дівчат з символікою ЛГБТ-активістів, а в другій - молоді люди у формі ВДВ, які сидять на вулиці серед розкиданого сміття. Запис викликав бурхливу реакцію у підписників актора. Вони почали обурюватися, чому ж Панін досі живе в РФ, а не переїжджає в будь-яку вільну країну.


Уже з жовтня: Чоловіки в Україні більше не зможуть "сховатися" від ТЦК

середа, 27 вересень 2023, 7:41

В Україні з жовтня 2023 року почне працювати електронний реєстр військовозобов'язаних. Це нововведення покликане спростити облік і контроль за призовниками, резервістами та військовозобов'язаними. Про це йдеться в законопроєкті №10062, передають Патріо...

З 1 жовтня водіям в Україні загрожують додаткові штрафи: За що покарають

середа, 27 вересень 2023, 7:15

В Україні з 1 жовтня буде введено в дію зимову редакцію Правил дорожнього руху (ПДР) України. Згідно з нею, з 1 жовтня запроваджуються штрафи за невключення фар ближнього світла на заміських дорогах, а також за рух понад 50 км/год на деяких міських дор...