"Таврувати"? Український продюсер розповів, як покарати опальних Лорак і Повалій

Бебешко зізнався, що до Росії не їздить принципово, однак розірвати зв'язки з Ані Лорак, Таїсією Повалій або ж російськими артистами не може.

Фото: ЗМІЯкщо держава дійсно хоче покарати опальних українських артистів на кшталт Таїсії Повалій чи Ані Лорак, які влаштувалися в Росії і продовжують там заробляти, замість смішних пропозицій "таврувати" зрадників варто, в першу чергу, відібрати у них звання народний артистів України, повідомляють Патріоти України.

Так в бесіді з журналістом Karabas.Live український продюсер Володимир Бебешко прокоментував ініціативи В'ячеслава Кириленка, який закликавм аркувати артистів-зрадників в ТВ і радіоефірах країни.

"Я мав про це дискусію з віце-прем`єр-міністром В`ячеславом Кириленком. Не розумію, чому влада чіпляється до артистів? Якщо вже вішаєте клеймо на тих, хто має зв`язок із країною-агресором, то давайте вішати його на всіх. Нехай всі українські продукти, які продаються в Росії, у нас виходять під етикетками "Ковбаса Окупаційна", "Сир Агресор". Хай це напишуть на лобах у бідних заробітчан, які будують дачі російському генералітету", - обурився Бебешко.

При цьому Бебешко підкреслив, що закону, який забороняв би в'їзд українських артистів до Росію, немає. "Для наших музикантів це питання совісті і патріотизму: хочу – їду, хочу – ні. Бажаєте покарати такого артиста? То заберіть у нього звання народного артиста України! А інакше це просто смішно", - додав він.

Сам же Бебешко зізнався, що до Росії не їздить принципово, однак розірвати зв'язки з Ані Лорак, Таїсією Повалій або ж російськими артистами не може. "Я досі дружу і з Кіркоровим, і з Лолітою, і з Лорак, і з Повалій. Не можу просто взяти і викреслити цих людей зі свого життя. Ми спілкуємося навіть попри різні політичні погляди. Але сам я українець, тому до Росії не їжджу принципово, як і мої артисти", - пояснив продюсер.

Мобілізація в Україні: Юрист пояснив, хто може вручати повістки чоловікам

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:38

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні введено воєнний стан. У зв'язку з цим військовозобов'язаним чоловікам віком від 18 до 60 років можуть вручати повістки для мобілізації. Про це повідомляє керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Чудо...

Україна робить усе, щоб не збільшувати темпи мобілізації, але всім чоловікам варто готуватися, - заступник міністра оборони Павлюк

п’ятниця, 29 вересень 2023, 7:42

Війна продовжується, і відповідно в нашій країні триває мобілізація. Наразі Україна робить усе, щоб не збільшувати її темпи, однак усім чоловікам варто готуватися захищати державу. Про це заявив заступник міністра оборони Олександр Павлюк у коментарі к...