Театральний Київ у траурі: Не стало відомого українського режисера

Не витримав спеки і напруженої роботи

7 серпня помер режисер-постановник київського Театру на Подолі Ігор Славінський. Про це повідомив театральний критик Олег Вергеліс, зазначають Патріоти України.

"Печаль, відчай, горе. Співчуття рідним, близьким, театру ...", - написав критик. За його словами, Славинський помер через навантаження. Влітку він працював в Миколаєві, де скажений ритм і спека згубно позначилися на його здоров'ї і в підсумку привели до скону.

Ігорю Славинському було 66 років. Він був володарем чотирьох Пекторалей. У 2010 році отримав відразу три нагороди: як кращий режисер, а також за кращі спектаклі - "Мертві душі" і "Люксембурзький сад". У 2003 році отримав Пектораль за кращу камерну виставу - "Парнас дибом" .

В Театрі на Подолі Ігор Миколайович працював з 1987 року, постановником став в 2008 році. З 2013 року очолював київський театр "Актор". Також співпрацював з театром "Сузір'я", з "Молодим театром". Зокрема саме йому належить авторство постановки популярного спектаклю "Молодого" "Синій автомобіль" .В 2018 році Славинський отримав звання Народного артиста України.

Хіти тижня. Тримайся, Лію! Хвора на коронавірус Ахеджакова хотіла втекти з лікарні, бо не могла дивитися у палаті на нескінчену путінську телепропаганду

субота, 23 січень 2021, 4:00

Російська журналістка Олена Риковцева повідомила, що артистку Лію Ахеджакову виписали з московської лікарні, де вона проходила лікування. Відзначимо, що раніше в ЗМІ з'являлася інформація про госпіталізацію жінки, але пізніше вона її спростувала. Як ви...

Хіти тижня. От-така от медицина..: В одеській лікарні після накладення гіпсу жінка змушена була поповзом діставатися до виходу з лікарні (відео)

субота, 23 січень 2021, 1:00

Як видно з відео, медперсоналу взагалі немає ніякого діла до людини, ща повзе коридором медичного закладу. «А що мені залишається робити? Якщо у мене іншого виходу немає», - каже жінка. «Не відомо, як жінка добиралася далі - на таксі, громадському тран...