Театральний Київ у траурі: Не стало відомого українського режисера

Не витримав спеки і напруженої роботи

7 серпня помер режисер-постановник київського Театру на Подолі Ігор Славінський. Про це повідомив театральний критик Олег Вергеліс, зазначають Патріоти України.

"Печаль, відчай, горе. Співчуття рідним, близьким, театру ...", - написав критик. За його словами, Славинський помер через навантаження. Влітку він працював в Миколаєві, де скажений ритм і спека згубно позначилися на його здоров'ї і в підсумку привели до скону.

Ігорю Славинському було 66 років. Він був володарем чотирьох Пекторалей. У 2010 році отримав відразу три нагороди: як кращий режисер, а також за кращі спектаклі - "Мертві душі" і "Люксембурзький сад". У 2003 році отримав Пектораль за кращу камерну виставу - "Парнас дибом" .

В Театрі на Подолі Ігор Миколайович працював з 1987 року, постановником став в 2008 році. З 2013 року очолював київський театр "Актор". Також співпрацював з театром "Сузір'я", з "Молодим театром". Зокрема саме йому належить авторство постановки популярного спектаклю "Молодого" "Синій автомобіль" .В 2018 році Славинський отримав звання Народного артиста України.

"Бавовна" наводить жах? Опитування показало, чого найбільше бояться росіяни

четвер, 25 квітень 2024, 7:25

У першому кварталі 2024 року головними страхами росіян стали диверсії та атаки безпілотників. Занепокоєння громадян також підкріплювалося постійними вибухами у Білгородській області, передають Патріоти України. Це випливає з національного індексу триво...

Удар по шпигунській мережі китайців: Байден підписав закон про заборону в США TikTok. Коли та за яких умов почне діяти

четвер, 25 квітень 2024, 7:15

Президент США Джо Байден у середу, 24 квітня, підписав законопроект, який може призвести до загальнонаціональної заборони TikTok, повідомляє CNN. Це положення було включено до законопроєкту про надання іноземної допомоги Україні, Ізраїлю й Тайваню. Вод...