Театральний Київ у траурі: Не стало відомого українського режисера

Не витримав спеки і напруженої роботи

7 серпня помер режисер-постановник київського Театру на Подолі Ігор Славінський. Про це повідомив театральний критик Олег Вергеліс, зазначають Патріоти України.

"Печаль, відчай, горе. Співчуття рідним, близьким, театру ...", - написав критик. За його словами, Славинський помер через навантаження. Влітку він працював в Миколаєві, де скажений ритм і спека згубно позначилися на його здоров'ї і в підсумку привели до скону.

Ігорю Славинському було 66 років. Він був володарем чотирьох Пекторалей. У 2010 році отримав відразу три нагороди: як кращий режисер, а також за кращі спектаклі - "Мертві душі" і "Люксембурзький сад". У 2003 році отримав Пектораль за кращу камерну виставу - "Парнас дибом" .

В Театрі на Подолі Ігор Миколайович працював з 1987 року, постановником став в 2008 році. З 2013 року очолював київський театр "Актор". Також співпрацював з театром "Сузір'я", з "Молодим театром". Зокрема саме йому належить авторство постановки популярного спектаклю "Молодого" "Синій автомобіль" .В 2018 році Славинський отримав звання Народного артиста України.

Знімав фільми з Кікабідзе: Помер знаменитий радянський режисер (фото)

понеділок, 17 лютий 2020, 14:15

У понеділок, 17 лютого, помер відомий радянський та грузинський кінематографіст і режисер Георгій Шенгелая. Йому було 82 роки, причина смерті поки не розкривається, повідомив грузинський телеканал "Руставі", передають Патріоти України. В СРСР найбільшо...

Хіти тижня. Апокаліпсис сьогодні: У мережі з'явилися страшні фото негоди на Одещині

понеділок, 17 лютий 2020, 13:00

В результаті сильної негоди в Одеській області постраждали дахи будинків і дерева. В Одеській області 9 лютого сильно зіпсувалася погода. В результаті сильного вітру виявилися повалені дерева. Також від поривів вітру зірвало дахи будинків. Від цього по...