7 серпня помер режисер-постановник київського Театру на Подолі Ігор Славінський. Про це повідомив театральний критик Олег Вергеліс, зазначають Патріоти України.
"Печаль, відчай, горе. Співчуття рідним, близьким, театру ...", - написав критик. За його словами, Славинський помер через навантаження. Влітку він працював в Миколаєві, де скажений ритм і спека згубно позначилися на його здоров'ї і в підсумку привели до скону.
Ігорю Славинському було 66 років. Він був володарем чотирьох Пекторалей. У 2010 році отримав відразу три нагороди: як кращий режисер, а також за кращі спектаклі - "Мертві душі" і "Люксембурзький сад". У 2003 році отримав Пектораль за кращу камерну виставу - "Парнас дибом" .
В Театрі на Подолі Ігор Миколайович працював з 1987 року, постановником став в 2008 році. З 2013 року очолював київський театр "Актор". Також співпрацював з театром "Сузір'я", з "Молодим театром". Зокрема саме йому належить авторство постановки популярного спектаклю "Молодого" "Синій автомобіль" .В 2018 році Славинський отримав звання Народного артиста України.
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...