"Тем более, когда на отпевание пришел сам Патриарх": Моднявого "православного" художника Нікаса Сафонова охопив жах від поминок за Миколою Караченцовим

Сафронов вважає, що Микола Петрович не міг попросити дружину про те, щоб на його поминках ніхто не плакав, а, навпаки, веселився.
Нікас Сафронов. Фото: соцмережі.

Відомий російський художник Нікас Сафронов переглянув відео з поминок Миколи Караченцова, які влаштувала його вдова Людмила Поргіна, і прийшов в жах від цього заходу. Як інформують Патріоти України з посиланням на Дни.ру, Сафронов заявив, що він не зрозумів веселощів, які продемонстрували близькі і колеги актора. Сафронов вважає, що подібне веселощі йдуть врозріз з існуючими споконвіку православними традиціями.

І таких традицій слід дотримуватися, «тим більше, коли на відспівування прийшов сам Патріарх», додав художник. Він заявив, що на поминках моляться за упокій душі, а поведінка Поргіної була більш ніж дивною: вона буквально раділа смерті чоловіка. «Хоча потрібно сумувати або хоча б робити вигляд, що ти вболіваєш. Навряд чи Караченцов заповідав веселитися після його смерті, адже всі знають, що останні 13 років він був у важкому стані, майже не говорив», - додав він.
Сафронов вважає, що Микола Петрович не міг попросити дружину про те, щоб на його поминках ніхто не плакав, а, навпаки, веселився. Втім, Поргіну він підтримав, нагадавши, як важко їй було останні роки.

На захист Поргіної встала актриса Інна Чурикова. «Людмила була опорою для Колі. Вона - кохана жінка, дружина, мати. Весь світ був в ній. Люда вселяла Колі думку, що треба жити, водила на вистави. Комусь це було незрозуміло, але для Колі це було дійсно важливо. Адже його серце і почуття залишалися тими ж, що і до хвороби. Він приходив у театр. Коли вони з Людочкою піднімалися до нас в гримерку, він після спектаклю показував великий палець вгору і посміхався», - заявила актриса.

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...

Якщо буде тотальне відключення електроенергії: Українцям перестануть робити операції та не прийматимуть до лікарень

понеділок, 5 грудень 2022, 15:40

Метою атак РФ на об'єкти критичної інфраструктури України є повне відключення електроенергії на території всієї країни. Ймовірно, Росія продовжить обстріл об'єктів української енергетики, передають Патріоти України. В Україні активно готуються до можли...