"Губернатор" анексованого Севастополя Сергій Меняйло розпорядився вручну відключати електрику в житлових будинках, які не підпадають під автоматичні відключення. Як йдеться на сайті так званого уряду Севастополя, таким чином буде забезпечено соціальну справедливість, повідомляють Патріоти України.
"Ваші підлеглі йдуть по лінії найменшого опору. Севастопольці звертаються з цього приводу. Легше відключити кнопкою, але справедливість повинна бути. Переходьте до ручного відключення", - сказав Меняйло, звертаючись до керівництва "Севастопольенерго". Крім Севастополя, до відключення світла в ручному режимі вирішили перейти в Керчі. На сайті міської адміністрації також йдеться про "необхідність забезпечити соціальну справедливість". Вручну відключатимуть будинки, які розташованы на одній лінії з об'єктами життєзабезпечення міста.
Європейські країни переживають потужну хвилю аномальної спеки, спричинену метеорологічним явищем «Омега». Через надзвичайно високі температури вже фіксують людські жертви, перебої в роботі інфраструктури та масштабні втрати у сільському господарстві, п...
Автобуси на українсько-польському кордоні змушені очікувати проходження контролю до 12 годин. Ситуацію обговорили віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба та міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак під час робочої зустрічі у порту ...