Тепер дорожче: В Україні підняли ще один тариф

Вартість доставки листів і посилок від сьогодні зросте на 10-20%, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу АТ “Уккрпошта”.

Зазначено, що тарифи на пересилання поштових відправлень (листи, листівки) в межах України підвищуються в середньому на 10%.

Тарифи на доставку посилок вагою до 1 кг в тарифі "Стандартний" будуть підвищені в середньому на 10%, в тарифі "Експрес" - на 20%. Для посилок з великою вагою підвищення менш значна. Разом з тим, в тарифі "Експрес" скасовується доплата в 12 грн за доставку в село.

Хіти тижня. У Зеленського раптом заявили про скасування призову в армію (відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 18:00

В Україні хочуть скасувати обов'язковий призов до армії і перевести Збройні сили на стандарти НАТО. Як передає ТСН, з такою ініціативою виступив міністр оборони Андрій Загороднюк, призначений на посаду за пропозицією президента Володимира Зеленського, ...

Рятувала інших, себе не змогла: Померла відома волонтерка, яка допомагала бійцям ЗСУ (фото)

вівторок, 12 листопад 2019, 17:28

“Сьогодні в лікарні Дніпра, від серцевого нападу, померла самовіддана патріотка України, відомий волонтер Наталія Іванова”, - написав Корчинський.За його словами, прощання відбудеться завтра 13 листопада о 14:00 на території другої лікарні міста Дніпра...