Тепер дорожче: В Україні підняли ще один тариф

Вартість доставки листів і посилок від сьогодні зросте на 10-20%, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу АТ “Уккрпошта”.

Зазначено, що тарифи на пересилання поштових відправлень (листи, листівки) в межах України підвищуються в середньому на 10%.

Тарифи на доставку посилок вагою до 1 кг в тарифі "Стандартний" будуть підвищені в середньому на 10%, в тарифі "Експрес" - на 20%. Для посилок з великою вагою підвищення менш значна. Разом з тим, в тарифі "Експрес" скасовується доплата в 12 грн за доставку в село.

Хіти тижня. Астрологи назвали головних щасливців листопада серед знаків Зодіаку

понеділок, 26 жовтень 2020, 9:00

Неможливе стане можливим... Астрологи назвали знаки Зодіаку, мрії яких здійсняться в листопаді 2020 року – таких щасливчиків шестеро. Про це пише slovofraza, передають Патріоти України. У Близнюків здійсниться мрія, пов'язана з роботою – їх приймуть на...

Зелений водень з сонячної енергії: Багатообіцяючі технології виробництва екологічного палива, - вчені

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:50

При подальшому зниженні вартості електролізерів і сонячних панелей, LCOH «електролізного водню» може скоротитися до 3,76 долара США за кілограм водню, підрахували автори. "Исследовательская группа из Утрехтского университета в Нидерландах сравнила две ...