Тепер жінку судять: Директрисі української бібліотеки в Москві російські поліцаї зламали хребет

Наталія Шаріна страждає від наслідків компресійного перелому хребта, який вона отримала під час конвоювання.

Наталія Шаріна. Фото:Радіо Свобода

Директору української бібліотеки в Москві, яку заарештували рік тому, поліція зламала хребет. Захист долучив до справи медичні документи про здоров'я Наталії Шаріної, в яких, зокрема, зазначається, що вона страждає від наслідків компресійного перелому хребта, отриманого під час конвоювання. Про це йдеться на сайті ОВД-Инфо, передають Патріоти України.

У 2015 році з бібліотеки вилучали 150 книг. Експерт з Інституту мовознавства РАН Євген Тарасов дуже повільно їх досліджував, і справу направили в прокуратуру, коли експерт "знайшов екстремізм" в 25 книгах. Решта книги знаходяться у ФСБ, і там теж ще можна "пошукати" екстремізм і розпалювання ворожнечі.

Адвокат Смирнов в розмові з виданням зазначив, що експерт Тарасов "має стаж з 1953 року - починав ще при Сталіні". Української мови Тарасов не знає, але зміг знайти ворожнечу у фразі "радянська імперія", в українському дитячому журналі - за згадку перебування російських солдатів на Донбасі, а також в збірнику документів про голодомор.

"Бавовна близько": Жителям Бєлгородської області дзвонять і просять евакуюватися

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:37

В Бєлгородській області жителям телефонують нібито співробітники МНС та повідомляють про евакуацію населення прикордонних сіл, передають Патріоти України. Водночас у пресслужбі російського МНС у регіоні спростувала подібні плани. Кажуть, що ця інформац...

У Путіна нові проблеми: Російські військові, яких перекидають із Сирії, не хочуть воювати в Україн

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:30

Контингент російських військ, що базувався у Сирії, може потрапити на територію України у червні. Вояк, що бомбардували лікарні та цивільних, перекидатимуть на Донбас без відпусток та навіть можливості побачитися з рідними, передають Патріоти України. ...