Тепер жінку судять: Директрисі української бібліотеки в Москві російські поліцаї зламали хребет

Наталія Шаріна страждає від наслідків компресійного перелому хребта, який вона отримала під час конвоювання.

Наталія Шаріна. Фото:Радіо Свобода

Директору української бібліотеки в Москві, яку заарештували рік тому, поліція зламала хребет. Захист долучив до справи медичні документи про здоров'я Наталії Шаріної, в яких, зокрема, зазначається, що вона страждає від наслідків компресійного перелому хребта, отриманого під час конвоювання. Про це йдеться на сайті ОВД-Инфо, передають Патріоти України.

У 2015 році з бібліотеки вилучали 150 книг. Експерт з Інституту мовознавства РАН Євген Тарасов дуже повільно їх досліджував, і справу направили в прокуратуру, коли експерт "знайшов екстремізм" в 25 книгах. Решта книги знаходяться у ФСБ, і там теж ще можна "пошукати" екстремізм і розпалювання ворожнечі.

Адвокат Смирнов в розмові з виданням зазначив, що експерт Тарасов "має стаж з 1953 року - починав ще при Сталіні". Української мови Тарасов не знає, але зміг знайти ворожнечу у фразі "радянська імперія", в українському дитячому журналі - за згадку перебування російських солдатів на Донбасі, а також в збірнику документів про голодомор.

"Опустивши ніс, подивіться на свої ноги": Пес Патрон, позуючи в маках, дав українцям цінні поради (фото)

неділя, 16 червень 2024, 22:14

Пес Патрон опублікував в Instagram гарні світлини, зроблені на природі. Позував собака у маках, передають Патріоти України. Знімки супроводжує мотивувальний допис від Патрона, у якому він радить всім, хто опускає ніс, звернути увагу на свої ноги, які д...

Не так багато, як хтось гадає: 15-річний син Потапа чесно зізнався, скільки грошей витрачає щомісяця

неділя, 16 червень 2024, 21:59

Син українського репера та продюсера Потапа – Андрій Потапенко – розповів про свої щомісячні витрати у Києві. Так, юнак з'явився у TikTok ролику користувачки з ніком angelina.pichik і відповів на запитання про суму, яку щомісяця витрачає на власне житт...