Тепер жінку судять: Директрисі української бібліотеки в Москві російські поліцаї зламали хребет

Наталія Шаріна страждає від наслідків компресійного перелому хребта, який вона отримала під час конвоювання.

Наталія Шаріна. Фото:Радіо Свобода

Директору української бібліотеки в Москві, яку заарештували рік тому, поліція зламала хребет. Захист долучив до справи медичні документи про здоров'я Наталії Шаріної, в яких, зокрема, зазначається, що вона страждає від наслідків компресійного перелому хребта, отриманого під час конвоювання. Про це йдеться на сайті ОВД-Инфо, передають Патріоти України.

У 2015 році з бібліотеки вилучали 150 книг. Експерт з Інституту мовознавства РАН Євген Тарасов дуже повільно їх досліджував, і справу направили в прокуратуру, коли експерт "знайшов екстремізм" в 25 книгах. Решта книги знаходяться у ФСБ, і там теж ще можна "пошукати" екстремізм і розпалювання ворожнечі.

Адвокат Смирнов в розмові з виданням зазначив, що експерт Тарасов "має стаж з 1953 року - починав ще при Сталіні". Української мови Тарасов не знає, але зміг знайти ворожнечу у фразі "радянська імперія", в українському дитячому журналі - за згадку перебування російських солдатів на Донбасі, а також в збірнику документів про голодомор.

"Цигарок не курив, навіть коли був на фронті": 100-річний киянин розкрив секрет свого довголіття

субота, 1 квітень 2023, 17:30

У Києві мешкає 100-річний ветеран Другої світової війни Григорій Романович Куземко, який зараз переживає нові бойові дії на території України. Він розповів, що особливого секрету довголіття немає. Про це він сказав в інтерв'ю ТСН.ua, передають Патріот...

Кепська новина для кавоманів: Ціни на каву з вершками б'ють рекорди - і це ще не кінець!

субота, 1 квітень 2023, 17:28

В Україні різко злетіли ціни на каву з вершками. Виросли всі три компоненти вартості улюбленого напою: кава, цукор і вершки, передають Патріоти України. До кінця березня зросли ціни на всі три компоненти популярного напою. Зокрема, ціни на розчинну кав...