Тепло чи морози? Яку весну навіщувала українцям львівська бабачиха

15 лютого у Львівському еколого-натуралістичному центрі відбулося Свято Бабака. Цього року чотирирічна бабачиха Маруся прокинулась рано, поводилась активно і багато свистіла, повідомляють Патріоти України.

Директор еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович зазначив, що це є ознакою ранньої і теплої весни. Відтак, на стабільне тепло у Львові й області можна очікувати вже у середині березня.

За останні десять разів пухнасті "синоптики" зі Львова правильно напрогнозували погоду вісім разів. Слід зазначити, що у бабачихи Марусі є подруга, також Маруся, з якою вони зазвичай віщують прихід весни, але цього року вона ще спить.

У еколого-натуралістичному центрі кажуть, що це пов'язане з нестабільною погодою восени, через яку бабачихи пішли у сплячку в різний час. Тим часом, чотирилапим красуням уже шукають друга. Найімовірніше, це буде бабак із Дніпропетровської області.

Джерело: 032.ua

Майже тисяча за добу: Іспанія побила антирекорд за кількістю загиблих через COVID-19

четвер, 2 квітень 2020, 15:13

В Іспанії за добу від коронавірусу COVID-19 померло рекордна кількість людей – 950. Всього число жертв хвороби склало 10 003 осіб, . Всього станом на 2 квітня в країні заражені понад 110 тисяч осіб, при цьому майже 73,5 тисячі пацієнтів проходять лікув...

Тестів не вистачає, лікарів відправляють у відпустку: Кількість заражених медиків в Україні зростає (відео)

четвер, 2 квітень 2020, 14:57

Найвищий ризик заразитися коронавірусом у медиків та працівників лікарень, оскільки вони перебувають на “передовій” боротьби з епідемією. Сьогодні, 2 квітня, про зараження медпрацівників повідомила влада Тернопільщини, влада Чернівецької області, а так...