Тяжкопоранений доброволець Назар Співак потребує допомоги для лікування і реабілітації, - волонтер Зінкевич

У бійця складне поранення в шию, з пошкодженням шийного відділу хребта (повний параліч рук та корпусу, частковий параліч ніг).

Назар Співак. Фото: Фейсбук.

У реанімації політравми лікарні Мечникова в Дніпрі перебуває тяжкопоранений доброволець 8 батальйону УДА Аратта Назар Співак, який потребує коштів для лікування і реабілітації. Про це на своїй сторінці в "Фейсбук" повідомила засновник медслужби УДА "Госпітальєри" Яна Зінкевич, передають Патріоти України.

"Назар Співак. Йому 32 роки, він родом з міста Ходорів, Львівської області. Доброволець 8 батальйону УДА "Аратта". Поранений тиждень тому. У нього складне поранення в шию, з пошкодженням шийного відділу хребта (повний параліч рук та корпусу, частковий параліч ніг). Наразі він перебуває у реанімації та його стан важкий, але уже, на щастя, можна сказати стабільний. Уже зараз потрібно готуватись до тривалої реабілітації та великої кількості медичних та гігієнічних засобів на перший час.

Що ми можемо зробити? Зробити внесок на порятунок Героя та його подальшу реабілітацію та якісне самостійне життя", - написала Зінкевич.

Допомогти пораненому бійцю можна тут: 4149 6293 9113 4210 Співак Надія, мати пораненого Героя, в коментарі до платежу необхідно вказати "лікування".

Хіти тижня. Один з найбагатших людей світу: Яку спадщину залишив померлий султан Оману

неділя, 19 січень 2020, 1:00

Абсолютний владика Омана Кабус бен Саїд, який помер на 79-му році життя, був одним з найбагатших монархів у світі, і міг собі дозволити величезну кількість палаців та апартаментів. Султану Кабусу належало 2 великих палаци в Салалі — Хісн та Аль-Мамура,...

З архіву ПУ. Тут загинули 300 тис. осіб: Фотограф показав моторошні знімки з ''дороги смерті'' Сталіна

субота, 18 січень 2020, 23:55

Помічники радянського диктатора знали, що його мрія побудувати залізницю в цьому районі не увінчається успіхом, але ніхто йому не наважився про це сказати. Новозеландський фотограф Амос Чаппл зробив знімки недобудованої залізниці "Чум - Салехард - Ігар...