Тяжкопоранений доброволець Назар Співак потребує допомоги для лікування і реабілітації, - волонтер Зінкевич

У бійця складне поранення в шию, з пошкодженням шийного відділу хребта (повний параліч рук та корпусу, частковий параліч ніг).

Назар Співак. Фото: Фейсбук.

У реанімації політравми лікарні Мечникова в Дніпрі перебуває тяжкопоранений доброволець 8 батальйону УДА Аратта Назар Співак, який потребує коштів для лікування і реабілітації. Про це на своїй сторінці в "Фейсбук" повідомила засновник медслужби УДА "Госпітальєри" Яна Зінкевич, передають Патріоти України.

"Назар Співак. Йому 32 роки, він родом з міста Ходорів, Львівської області. Доброволець 8 батальйону УДА "Аратта". Поранений тиждень тому. У нього складне поранення в шию, з пошкодженням шийного відділу хребта (повний параліч рук та корпусу, частковий параліч ніг). Наразі він перебуває у реанімації та його стан важкий, але уже, на щастя, можна сказати стабільний. Уже зараз потрібно готуватись до тривалої реабілітації та великої кількості медичних та гігієнічних засобів на перший час.

Що ми можемо зробити? Зробити внесок на порятунок Героя та його подальшу реабілітацію та якісне самостійне життя", - написала Зінкевич.

Допомогти пораненому бійцю можна тут: 4149 6293 9113 4210 Співак Надія, мати пораненого Героя, в коментарі до платежу необхідно вказати "лікування".

У Росії екстрено госпіталізований відомий актор і музикант

субота, 24 серпень 2019, 15:15

Петра Мамонова багато хто знає за роллю у фільмі "Острів". "Усі найближчі концерти Петра Миколайовича скасовуються у зв'язку з його важким станом здоров'я. Він зараз з інфарктом в реанімації. Помоліться про здоров'я Петра", – йдеться в повідомленні. Ін...

"Хлопці, підмога йде. Зараз прямо звідти доправлять літаки": Генерал-майор Гордійчук згадав дуже різні паради до Дня незалежності (відео)

субота, 24 серпень 2019, 14:57

У серпні 2014 року Ігор Гордійчук перебував в тилу у ворога. Він очолював загін спецназу, який взяв висоту на Саур-Могилі на російсько-українському кордоні. До Дня незалежності 2019 Герой України та генерал-майор ЗСУ Ігор Гордійчук в ексклюзивній розмо...