Тіла туристів були покриті радіацією: Спливли несподівані подробиці загибелі людей на перевалі Дятлова

Ще на початку 60-х років прокуратурі СРСР було відомо, що тіла туристів, які загинули на перевалі Дятлова були покриті радіацією. Про це в ефірі вечірньої програми новин "РЕН ТБ" заявив експерт Іван Владимиров, повідомляють Патріоти України.

За його словами - це відомий факт, який складно заперечувати якщо подивитися матеріали справи. Саме з цього моменту, як стало зрозуміло, що тіла були опромінені, розслідування закрили.

Також відомо, що в районі загибелі групи Дятлова пізніше були виявлені ентузіастами уламки літака, який також мав сліди радіоактивного опромінення. Про це було написано в "Підсумках тижня" телеканалу "ОТБ" ще в 2017 році. Тоді, озброївшись металошукачем і приладами для вимірювання радіації, дослідники метр за метром прочесали ліс навколо перевалу Дятлова. Перша знахідка не змусила себе довго чекати. Альпіністи виявили уламки військового літака.

Припущення дослідників - це літак радіаційної розвідки. Ймовірно, в районі загибелі групи Дятлова була радіаційна катастрофа - туристи постраждали від вибухової хвилі або від падіння великого об'єкта в районі табору, який викликав зрив сніжної лавини. За словами експертів, четверо поранених з групи Дятлова (Рустем Слободін, Людмила Дубініна, Олексій Золотарьов, Микола Тібо-Бріньоль) мали характерні ознаки наслідків вибухової хвилі.

Дослідники впевнені: є й інші свідки, які точно знають, що дятлівці загинули через вибух і опромінення радіацією. Але велика проблема - дістатися до документів, з них до цих пір не знято гриф "таємно".

Хіти тижня. Першим захворів - першим одужав, незважаючи на умови утримання: Українець, котрий поборов коронавірус, розповів про ставлення оточуючих, перебіг хвороби та лікування

неділя, 29 березень 2020, 2:00

У свій день народження 3 березня Олександр дізнався про страшний діагноз. Зараз Олександр з Чернівців разом з дружиною знаходиться на самоізоляції: через тиждень він повинен здати ще один аналіз. Тільки тоді можна буде говорити, що він повністю видужав...

Хіти тижня. 78 років - важкий вантаж: Легендарний оперний співак заразився коронавірусом

неділя, 29 березень 2020, 1:00

Коронавірус вкотре підтвердили у знаменитості. Стало відомо про інфікування 78-річного оперного співака Пласідо Домінго. Артист зробив тест на Covid-19, який показав позитивний результат, повідомляють Патріоти України. . Пласідо Домінго наголосив, що ...