Тіла туристів були покриті радіацією: Спливли несподівані подробиці загибелі людей на перевалі Дятлова

Ще на початку 60-х років прокуратурі СРСР було відомо, що тіла туристів, які загинули на перевалі Дятлова були покриті радіацією. Про це в ефірі вечірньої програми новин "РЕН ТБ" заявив експерт Іван Владимиров, повідомляють Патріоти України.

За його словами - це відомий факт, який складно заперечувати якщо подивитися матеріали справи. Саме з цього моменту, як стало зрозуміло, що тіла були опромінені, розслідування закрили.

Також відомо, що в районі загибелі групи Дятлова пізніше були виявлені ентузіастами уламки літака, який також мав сліди радіоактивного опромінення. Про це було написано в "Підсумках тижня" телеканалу "ОТБ" ще в 2017 році. Тоді, озброївшись металошукачем і приладами для вимірювання радіації, дослідники метр за метром прочесали ліс навколо перевалу Дятлова. Перша знахідка не змусила себе довго чекати. Альпіністи виявили уламки військового літака.

Припущення дослідників - це літак радіаційної розвідки. Ймовірно, в районі загибелі групи Дятлова була радіаційна катастрофа - туристи постраждали від вибухової хвилі або від падіння великого об'єкта в районі табору, який викликав зрив сніжної лавини. За словами експертів, четверо поранених з групи Дятлова (Рустем Слободін, Людмила Дубініна, Олексій Золотарьов, Микола Тібо-Бріньоль) мали характерні ознаки наслідків вибухової хвилі.

Дослідники впевнені: є й інші свідки, які точно знають, що дятлівці загинули через вибух і опромінення радіацією. Але велика проблема - дістатися до документів, з них до цих пір не знято гриф "таємно".

Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

четвер, 28 жовтень 2021, 6:30

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочин...

Незважаючи на рекордний врожай: В Україні дорожачатиме гречка, експерти розповіли на скільки

четвер, 28 жовтень 2021, 5:45

Всі ми, відвідуючи магазини та ринки, бачимо, що ціни на харчові продукти постійно зростають. Це стосується не лише м'яса чи сирів, а й різних круп, найбільш популярних серед малозабезпечених українців. Зокрема, суттєво подорожчала гречка, зазначають П...