Тіла туристів були покриті радіацією: Спливли несподівані подробиці загибелі людей на перевалі Дятлова

Ще на початку 60-х років прокуратурі СРСР було відомо, що тіла туристів, які загинули на перевалі Дятлова були покриті радіацією. Про це в ефірі вечірньої програми новин "РЕН ТБ" заявив експерт Іван Владимиров, повідомляють Патріоти України.

За його словами - це відомий факт, який складно заперечувати якщо подивитися матеріали справи. Саме з цього моменту, як стало зрозуміло, що тіла були опромінені, розслідування закрили.

Також відомо, що в районі загибелі групи Дятлова пізніше були виявлені ентузіастами уламки літака, який також мав сліди радіоактивного опромінення. Про це було написано в "Підсумках тижня" телеканалу "ОТБ" ще в 2017 році. Тоді, озброївшись металошукачем і приладами для вимірювання радіації, дослідники метр за метром прочесали ліс навколо перевалу Дятлова. Перша знахідка не змусила себе довго чекати. Альпіністи виявили уламки військового літака.

Припущення дослідників - це літак радіаційної розвідки. Ймовірно, в районі загибелі групи Дятлова була радіаційна катастрофа - туристи постраждали від вибухової хвилі або від падіння великого об'єкта в районі табору, який викликав зрив сніжної лавини. За словами експертів, четверо поранених з групи Дятлова (Рустем Слободін, Людмила Дубініна, Олексій Золотарьов, Микола Тібо-Бріньоль) мали характерні ознаки наслідків вибухової хвилі.

Дослідники впевнені: є й інші свідки, які точно знають, що дятлівці загинули через вибух і опромінення радіацією. Але велика проблема - дістатися до документів, з них до цих пір не знято гриф "таємно".

Одна з найсильніших: Українська армія потрапила у престижний рейтинг

п’ятниця, 17 січень 2020, 17:21

Воїни української армії виявилися одними з найсильніших за версією видання Global Firepower, яке опублікувало рейтинг найсильніших армій світу на планеті. Українське військо зайняло 29 позицію в списку. Оцінювалися всього 55 показників, сюди увійшли чи...

З архіву ПУ. Змусили належно співати "Ще не вмерла в Україні...": Активісти покарали в Одесі підлітків, які знущались над українським гімном (відео)

п’ятниця, 17 січень 2020, 16:30

"Урок" патріотичного виховання не минув даремно... У мережі опублікували відео покарання підлітків в Одесі за знущання над гімном України. Про це повідомляє організація "С14" в Одесі на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. Учасники "С...