"Тіла видають по два на добу": Офіцер ЗСУ розповів про втрати окупантів під Маріуполем

Куратори намагаються приховати втрати у дуже нехитрий спосіб, але цим тільки збільшують паніку у лавах терористів.

Не усім окупантам настільки пощастило. Ілюстрація: соцмережі.

Терористи "ДНР" понесли масштабні втрати в зоні проведення ООС на Донбасі, передають Патріоти України.

Як повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, у міську лікарню Новоазовська було доставлено "десяток окупантів 9-ї ошпмп". "Але видачу тіл сім'ям загиблих здійснюють по два на добу. Без паніки Дирляндці! Втрат немає, але новоприбулі в безславну бригаду 200 є", — написав він.

Якщо отримали повістку: Українцям пояснили, коли необхідно з'явитися до ТЦК

понеділок, 22 червень 2026, 20:36

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...

Аномальна хвиля спеки паралізує Європу - країни вводять надзвичайні заходи

понеділок, 22 червень 2026, 20:22

Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...