"То, что сейчас происходит, - полная ж*па": Суддя нацвідбору "Євробачення" розповів про свої виступи в Росії

Євген Філатов відповів на звинувачення і підкреслив, що три роки тому повністю відмовився від гастрольної діяльності на території РФ.

Євген Філатов. Фото: соцмережі.

Суддя Нацвідбору на Євробачення-2019 Євген Філатов (The Maneken) на сторінці в Instagram прокоментував ситуацію, яка склалася навколо конкурсу, передають Патріоти України.
Композитору і саунд-продюсеру груп ONUKA і The Elephants пригадали концерт в Росії. Виступ відбувся в 2016 році в місті Краснодар. Філатов відповів на звинувачення і підкреслив, що три роки тому повністю відмовився від гастрольної діяльності на території РФ.

"Bang! Меня, как музыкального эксперта, пригласили выбрать участника от Украины в Нацотборе на конкурс Евровидение 2019. За последние дни я получил десятки звонков и писем с просьбой прокомментировать свой выбор, но, согласитесь, все уже сказано. В своей оценке, как и в честности голосования зрителей, я решительно уверен, а все, что происходит сейчас в контексте конкурса, прошу прощения за тавтологию мысли, но это - полная ж*па.

В последние дни на некоторых сайтах появились обсуждения выступления The Maneken в Краснодаре в 2016 году. Да, оно было и мы этого не скрывали. В этом ключе мне хотелось бы напомнить, наша группа была создана в 2007 году, и в нее входили музыканты из России и Украины. Три года назад мы отказались полностью от гастрольной деятельности на территории РФ. Нацотбор в 2019-м вызвал немало громких обсуждений острых в обществе вопросов, а вместе с тем и спекуляций. Логичный вопрос - с каких пор песенный конкурс стал самой важной темой в Украине?", - написав музикант.

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...

В Україні дозволили писати "росія" та "москва" з малої літери, але не усюди

четвер, 21 вересень 2023, 20:51

Написання слів "росія", "москва" та подібних з малої літери в неофіційних текстах не буде вважатись помилкою в Україні. Про це повідомила Національна комісія зі стандартів державної мови, передають Патріоти України. Зазначається, що комісія розглянула ...