"Это похоже на стойло. Слов нет...": Росіяни шоковані "елітним" відпочинком у Криму (відео)

Туристи повірили пропаганді і були вражені умовами на півострові.

Ілюстрація: ru.krymr.com

Через російську анексію Криму півострів перетворився на військову базу, куди більше не хочуть приїжджати туристи, повідомляють Патріоти України з посиланням на сюжет програми "Гроші".

За роки російської окупації тут побудували багато залізних огорож, які нібито повинні захистити півострів від "терористів".

"Росіяни нещодавно втілили в життя чергову мрію Путіна - побудували міст в окупований 4 роки тому півострів Крим. Все, як завжди: мільярдні витрати в доларах за рахунок бюджетників, помпезне відкриття і потік святкових сюжетів на ТБ. Втім, охочих розщедритися на відпочинок в анексованому Криму в останні роки треба ще пошукати", - сказано в сюжеті.

Місцеві жителі вважають, що після відкриття Кримського моста на півострові варто очікувати цілий потік туристів. Відзначається, що півострів все більше перетворюється в російську військову базу зі своєю специфічною атмосферою, яка налякала навіть туристів, які приїхали на відпочинок.

Так, росіянин, який приїхав в Крим, був вражений, що в Ялті автовокзал по периметру обнесли залізним парканом. "Я в шоці просто. Це схоже на стійло. Слів нема ... Зазвичай, я більше розмовляю. Усередині ж автовокзал взагалі не змінився", - прокоментував він відео, яке оприлюднив у мережі.

Відзначається, що такі ж зміни чекають і автовокзал в Феодосії. За словами дівчини, у якої є нерухомість в Криму, з 2014 року її бізнес по здачі житла в оренду зазнає збитків. Вона впевнена, що будівництво Керченського моста ситуацію не змінить.

"Стратегія російської влади щодо курортного Криму проста - заселити насамперед санаторії бюджетниками з усієї Росії, а приватний сектор тепер нехай "відпочиває", - повідомляють журналісти.

"Письмо русского оккупанта в РФ: "Прикинь, мам, тут в каждой квартире работает канализация и не нужно ср*ть в ведро", - Фашик Донецький

вівторок, 23 жовтень 2018, 9:33

"Дарова, маман! Пишет тебе твой сын родной, который уже больше не апездал и гопник. Маман, ты не поверишь, но я больше не хожу в абибасах кроссах и в дырявых спортивных штанах, теперь я апассный тип, круче меня только путин", - пише у своєму блозі Фаши...

"ФСБшники - конченные уроды. Бесславные ублюдки. Сколько они уже взорвали или по-тихому отстрелили - сложно представить", - Кримський бандерівець (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 8:59

"Самым красноречивым фактом организации теракта в Керчи оккупантами для меня является то, что после несостыковок в опубликованных видеонарезках с камер наблюдения и разгромной критики пропагандонам вчера была дана команда видео отовсюду удалить", - пиш...