ТОП-5 найкорисніших каш, - дієтологи (відео)

Поради дієтологів, які каші найкорисніші і які з них краще вживати вранці до сніданку, в обід і ввечері.

Різні злаки, а значить і різні каші мають свої властивості. Оздоровчий ефект від них теж відрізняється. Дієтологи і лікарі назвали п'ятірку найкорисніших каш, які точно варто включити свій щоденний раціон.

Вівсянку корисно їсти з ранку. Клітковина насичує надовго, організм отримує достатню кількість поживних речовин.

Рисова каша корисна до обіду. У ній міститься тіамін, стимулюючий роботу головного мозку.

До вечері варто приготувати вже перлову кашу. Вона допомагає підвищити вироблення мелатоніну - міцний сон буде забезпечений.

А ось знайома всім з дитинства манна каша виявилася практично даремною. Вона майже повністю складається з крохмалю. Крім того, в манній крупі міститься фітин, який заважає організму отримувати вітамін D.


Особливі ціни на житло: Дружина італійця пропонує українським заробітчанам відпочинок біля моря (фото)

середа, 27 березень 2019, 5:45

Українка Юлія Хемій на час курортного сезону на узбережжі Адріатичного моря здає квартиру виключно українським заробітчанам. "Італійці можуть дозволити собі відпочинок за 2-3 тисячі євро на місяць, а українці — ні. Але вони також хочуть відпочити. Тим ...

Молодий таїландець зняв прихованою камерою, що робить ночами його кіт (фото)

середа, 27 березень 2019, 0:30

Господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить. Нещодавно господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить. Хлопець встановив камеру, яка здатна знімати в темряві і ліг спати. Вранці він перегляну...