Тоталітарна секта проти гумориста: "Апостол" Мунтян подав до суду на Майкла Щура (відео)

Телеведучий розважального шоу нібито принизив "честь і гідність" самопроголошеного "апостола"

Т.з. духовний центр «Відродження» подав до суду на розважальну передачу Телебачення Торонто за "недостовірну інформацію" та "приниження честі і гідності" Володимира Мунтяна, зазначають Патріоти України.

У «Відродженні» аргументували позов тим, що Володимир Мунтян - не "генеральний директор ТОВ Відродження", як про те говорилося в передачі.

"Це - недостовірна інформація, оскільки назва релігійної організації - Релігійна організація Всеукраїнський духовний центр Відродження", - заявили позивачі.

У відповідь на це, у Телебаченні Торонто відзначили, що не мали на увазі, що Мунтян очолює «Відродження» в юридичному плані. "Ми хотіли сказати, що у Мунтяна і Відродження - обмежена відповідальність, тому що повна - тільки у Бога", - викрутився Щура.

"Він хворів": У харківському виші відреагували на звинувачення проректора у вбивстві власних дітей

неділя, 22 травень 2022, 16:51

Ще в березні 2022 року ексдепутат міськради та проректор Харківського національного університету ім. Каразіна Олексій Навроцький пішов у відпустку за власний рахунок, пояснивши це значним погіршенням здоров'я. 21 травня стало відомо, що, перебуваючи в ...

"Не знаю, чи маю право про це говорити": Камалія зізналася, чи звертався до неї за допомогою Зеленський

неділя, 22 травень 2022, 16:27

Українська співачка Камалія дала інтерв'ю Славі Дьоміну, в якому розповіла, чи звертався до неї президент Володимир Зеленський за допомогою, передають Патріоти України. Спочатку Камалія не хотіла про це говорити, бо не знала, чи можна розкривати такі п...