
З початку доби російські окупаційні війська 11 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, при цьому двічі застосувавши озброєння, заборонене Мінськими домовленостями. Про це заявляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил у Фейсбуці, повідомляють Патріоти України.
З мінометів калібру 82 мм бойовики обстріляли позицій ЗСУ в районі населеного пункту Кряківка на Луганському напрямку і поблизу селища Водяне - на Маріупольському напрямку.
"Опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї в районі населеного пункту Новоолександрівка на Попаснянському напрямку, селищ Кам'янка, Піски, Тарамчук на Донецькому напрямку, а також поблизу населених пунктів Чермалик, Гнутове, Водяне на Маріупольському напрямку", - йдеться у вечірньому зведенні.
Один військовослужбовець отримав поранення. Зазначають, що українські військовослужбовці, придушуючи ворожий вогонь, застосовували чергові вогневі засоби.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...