Треба гарматне м'ясо: Бойовики "ДНР" намагаються вербувати студентів

Терористи "ДНР" намагаються активно залучати представників громадських організацій для вербування студентів, повідомляють Патріоти України.

"У донецьких вишах основну агітаційну діяльність за вербування студентів у лави бойовиків проводять члени "громадської організації "Молода республіка", які самі не мають досвіду військової служби", – написав координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчуку Facebook.

Ватажки ДНР пообіцяли до "Дня працівника освіти і науки ДНР" у жовтні надати одноразову грошову винагороду в розмірі 12 тис. руб. тим працівникам освіти, які будуть активно брати участь в заходах "Рік російської мови в ДНР" або раніше "внесли значний вклад в розвиток російської мови і літератури". Всього планується заохотити 20 осіб, з них 10 - з підконтрольної України території Донецької області.

"Врятувалися лише лебеді та качки": У зоопарку Нової Каховки підтвердили загибель усіх тварин

вівторок, 6 червень 2023, 18:42

Зоопарк "Казкова діброва", що розміщувався в тимчасово окупованій Новій Каховці, повністю затоплений. Усі тварини загинули.Цю інформацію підтвердила благодійна організація UAnimals з посиланням на неназваного працівника зоопарку, передають Патріоти Укр...

Україна різко обмежила експорт цукру: У Кабміні відповіли, чи буде дефіцит продукту влітку

вівторок, 6 червень 2023, 17:43

В Україні, де зростають тарифи на комуналку, зокрема, на електропостачання, здійснені заходи задля уникнення дефіциту цукру та збільшення його вартості. Як повідомляють у Міністерстві економіки, наразі українські експортери вже майже на 100% використал...