Терористи "ДНР" намагаються активно залучати представників громадських організацій для вербування студентів, повідомляють Патріоти України.
"У донецьких вишах основну агітаційну діяльність за вербування студентів у лави бойовиків проводять члени "громадської організації "Молода республіка", які самі не мають досвіду військової служби", – написав координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчуку Facebook.
Ватажки ДНР пообіцяли до "Дня працівника освіти і науки ДНР" у жовтні надати одноразову грошову винагороду в розмірі 12 тис. руб. тим працівникам освіти, які будуть активно брати участь в заходах "Рік російської мови в ДНР" або раніше "внесли значний вклад в розвиток російської мови і літератури". Всього планується заохотити 20 осіб, з них 10 - з підконтрольної України території Донецької області.
Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...