Треба ж вчити географію! - Нелегали переплутали білоруське місто з тезкою у Франції

При спробі порушення кордону вони планували використовувати географічні карти Польщі та міста Бреста, але тільки не білоруського, а розташованого у Франції...

28 лютого білоруські прикордонники поблизу кордону з Польщею затримали двох громадян Тунісу. Нелегали переплутали французьке місто Брест із білоруським, повідомляє сайт державного прикордонного комітету Білорусі, передають Патріоти України.

Під час затримання чоловіки були без документів. Вони назвалися громадянами Сирії. Інших відомостей затримані не надали, посилаючись на мовний бар'єр.

"За оперативною інформацією іноземці, ймовірно, є громадянами Тунісу. При спробі порушення кордону вони планували використовувати географічні карти Польщі та міста Бреста, але тільки не білоруського, а розташованого у Франції", - повідомили прикордонники.

Стосовно затриманих розпочато адміністративний процес за порушення прикордонного законодавства. До встановлення особи вони будуть в ізоляторі тимчасового утримання. Проводиться подальше розслідування.

У Росії до допомоги "частково мобілізованим" долучився ...Якутський цирк (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 22:51

Про те, що до допомоги мобілізованим підключено Якутський цирк, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

У Києві біля багатолюдної станції метрополітену загорілася маршрутка (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 17:57

У Києві біля станції метро Лісова загорілася маршрутка. Стовп диму видно здалеку, повідомляють очевидці. . Відео потужної пожежі оприлюднюють місцеві телеграм-канали. Були люди в момент займання в салоні маршрутного таксі чи ні – наразі невідомо. ...