"Требовал крошить х*хлов": У Києві помітили палкого фаната "русского міра" (фото)

Чоловік говорив по телефону не ховаючись, свідомо провокуючи інших пасажирів.

Фото: ФБ

У Києві, в маршрутці, один з пасажирів, розмовляючи по телефону з якимось співрозмовником з окупованого Донецька, вимагав у того "крошити хохлів". Про це на своїй Facebook сторінці пише волонтер Юлія Зуброва, повідомляють Патріоти України.

За її словами, чоловік говорив по телефону не ховаючись, свідомо провокуючи інших пасажирів. "Ти як, в Донецьку? Придурки стріляють? Заткнули їх? Бийте хохлів, крошіть! Під'їжджаю до голубятні, до жидівської столиці. Ну нічого, скоро ми тут будемо", - висловлювався він.

Пасажири маршрутки намагалися не реагувати на демонстративно зухвалу поведінка чоловіка. "Мовчали всі! Тільки озиралися. Було повно чоловіків і тільки одна жінка, коли виходила, сказала:" Ви думайте добре де говорити і що". Я сфотографувала його і сказала, що за ним уже йдуть, але це його зовсім не злякало... Відчуття безсилля і розпачу, тому що була зі сплячою дитиною на руках і не дала по морді цій тварюці поганій", - не соромиться в словах волонтер. За її інформацією, пасажир сів на маршрутку на станції Миронівка.

Стиснула статевий орган до смерті: Орендаторка дивним чином вбила власника квартири через... проблеми у помешканні

вівторок, 28 березень 2023, 23:43

У Нігерії 33-річна жінка не розрахувала сили і так стиснула власнику квартири яєчка, що той помер. Причиною суперечки стало прохання чоловіка заплатити за електроенергію. Про це пише видання ghanaweb, передають Патріоти України. Речниця поліції штату р...

У Польщі спіймали українця на його 21-му пограбуванні

вівторок, 28 березень 2023, 21:14

У Польщі, в Ченстохові, правоохоронці затримали 33-річного громадянина України, який вчинив пограбування в одному з міських магазинів. Про це повідомляє видання Inpoland, передають Патріоти України. Чоловік викрав товар із магазину, а коли йому намагав...