"Требовал крошить х*хлов": У Києві помітили палкого фаната "русского міра" (фото)

Чоловік говорив по телефону не ховаючись, свідомо провокуючи інших пасажирів.

Фото: ФБ

У Києві, в маршрутці, один з пасажирів, розмовляючи по телефону з якимось співрозмовником з окупованого Донецька, вимагав у того "крошити хохлів". Про це на своїй Facebook сторінці пише волонтер Юлія Зуброва, повідомляють Патріоти України.

За її словами, чоловік говорив по телефону не ховаючись, свідомо провокуючи інших пасажирів. "Ти як, в Донецьку? Придурки стріляють? Заткнули їх? Бийте хохлів, крошіть! Під'їжджаю до голубятні, до жидівської столиці. Ну нічого, скоро ми тут будемо", - висловлювався він.

Пасажири маршрутки намагалися не реагувати на демонстративно зухвалу поведінка чоловіка. "Мовчали всі! Тільки озиралися. Було повно чоловіків і тільки одна жінка, коли виходила, сказала:" Ви думайте добре де говорити і що". Я сфотографувала його і сказала, що за ним уже йдуть, але це його зовсім не злякало... Відчуття безсилля і розпачу, тому що була зі сплячою дитиною на руках і не дала по морді цій тварюці поганій", - не соромиться в словах волонтер. За її інформацією, пасажир сів на маршрутку на станції Миронівка.

На поминках окупанта з ЧФ РФ у Севастополі отруїлося семеро людей: двоє померли

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:27

У Севастополі тимчасово окупованого Криму заявили про дивну смерть кількох людей після походу до ресторану. Вони нібито стали жертвами отруєння на поминках російського офіцера, який помер від "бавовни" по штабу ЧФ РФ, передають Патріоти України. Автори...

"Вони вже жартують, нібито приїжджають до мене з Парижа": Данілов заявив, що його сини служать у ЗСУ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:28

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що два його сини служать у лавах Збройних Сил України. Про це він повідомив в інтерв'ю Наталії Мосейчук, передають Патріоти України. Зазначимо, що раніше в мережі активно поширювалася інформац...