"Требовал крошить х*хлов": У Києві помітили палкого фаната "русского міра" (фото)

Чоловік говорив по телефону не ховаючись, свідомо провокуючи інших пасажирів.

Фото: ФБ

У Києві, в маршрутці, один з пасажирів, розмовляючи по телефону з якимось співрозмовником з окупованого Донецька, вимагав у того "крошити хохлів". Про це на своїй Facebook сторінці пише волонтер Юлія Зуброва, повідомляють Патріоти України.

За її словами, чоловік говорив по телефону не ховаючись, свідомо провокуючи інших пасажирів. "Ти як, в Донецьку? Придурки стріляють? Заткнули їх? Бийте хохлів, крошіть! Під'їжджаю до голубятні, до жидівської столиці. Ну нічого, скоро ми тут будемо", - висловлювався він.

Пасажири маршрутки намагалися не реагувати на демонстративно зухвалу поведінка чоловіка. "Мовчали всі! Тільки озиралися. Було повно чоловіків і тільки одна жінка, коли виходила, сказала:" Ви думайте добре де говорити і що". Я сфотографувала його і сказала, що за ним уже йдуть, але це його зовсім не злякало... Відчуття безсилля і розпачу, тому що була зі сплячою дитиною на руках і не дала по морді цій тварюці поганій", - не соромиться в словах волонтер. За її інформацією, пасажир сів на маршрутку на станції Миронівка.

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...

Після ракетної атаки цивільної інфраструктури з боку московських варварів в Одесі немає світла, тепла і води

вівторок, 6 грудень 2022, 3:57

Після ракетної атаки в Одесі відсутня електроенергія, через що зупинено водопостачання та роботу котелень. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов. "Ворог в черговий раз здійснив удар по критичній інфраструктурі. Через відсутність електроенергії в...