"Труни нікуди не їдуть!": Прилєпін спробував виправдатися за пост про втрати "ДНР"

Російський письменник Захар Прилєпін, який воював на боці "ДНР", поспішив виправдатися за свій гучний пост про величезні втрати терористів на Донбасі, повідомляють Патріоти України.

Він заявив, що написав його лише для того, щоби змусити окупантів не допустити такого в майбутньому, і похвалився, що нібито досяг мети. "Після двох років роботи нашого батальйону, кількість убитих і поранених бійців і офіцерів перевищила 30 осіб, і зараз становить 1/7 від загального складу підрозділу. Це, звісно, багато. Будь-яку свою операцію ми найсерйознішим чином відпрацьовували і відпрацьовуємо, але, оглядаючись тепер назад, доводиться визнати, що частини втрат все ж таки можна було б уникнути", — пише письменник-терорист.

Продовжуючи виправдовуватися, він зазначив, що терористи могли втратити ще більше особового складу, і тоді кількість ліквідованих окупантів була б удвічі, а то і втричі більшою.

"У будь-якому разі я практично ніколи про втрати в нашому підрозділі не писав і не говорив. Пішов востаннє тільки тому, що побачив: керівництво армії "ДНР" не зовсім адекватно сприймало ситуацію на тій ділянці фронту, де працюють наші бійці. Ситуація набула критичного стану і треба було дати це зрозуміти людям, які ухвалюють рішення. За три дні мені стало відомо, що низку необхідних заходів щодо стабілізації ситуації на тій ділянці фронту вжито. Що ж, спрацювало",— пояснив Прилєпін публікацію свого посту, який розвінчав міф російської пропаганди про "непереможних ополченців".

Крім того, злочинець бурхливо відреагував на те, як новину про масову ліквідацію терористів "ДНР" висвітлили в українських ЗМІ. Він спробував переконати свою публіку в тому, що інформацію на вільних територіях нібито спотворили фейками.

"Після мого посту кілька десятків українських медіа вибухнули щасливими новинами: сепарів згубили, оце так свято! Основна їхня настанова: до рашкостану поїхали труни. Ці нелюди ніяк не можуть второпати хоча б того факту, що труни зазвичай нікуди не їдуть. З тих чотирьох востаннє загиблих троє були жителями Донецької і Луганської областей. По суті, вони такі самі українці, як і ті, що радіють їхній смерті, пускаючи бульки слини на всі боки", — уїдливо висловився розлючений Прилєпін.

Хіти тижня. "Все "достижения" СССР базируются на самом настоящем рабском труде", - Мирович (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 1:00

"Так, друзья, - сегодня будет пост о том, как все "советские достижения промышленности" были построены с помощью рабского труда. В лживом советском гимне СССР есть такие строки - "Союз нерушимый республик свободных сплотила навеки великая Русь, да здра...

Спонсором буде Китай: У Росії хочуть побудувати гігантський православний суперсобор

вівторок, 21 січень 2020, 0:29

Планується, що собор Софії Премудрості Божої буде 77 метрів у висоту. Під Єкатеринбургом може з'явитися найбільший в світі православний собор місткістю 37 тисяч осіб, передають Патріоти України. Проект пов'язують з отцем Сергієм, одним із засновників р...