"Три постріли в груди": Стали відомі шокуючі деталі "самогубства" курсанта в Харкові

Родичам видали на руки медвисновок, але при цьому потрібно робити свою незалежну експертизу

Фото: ФБ

У тілі загиблого курсанта Харківського національного університету повітряних сил Дмитра Зобніна були знайдені три наскрізних кульових поранення у груди. Про це в Facebook написав дядько хлопця, Андрій Зобнін. повідомляють Патріоти України.

Він розповів, що батькові загиблого, Сергію Зобніна, дали оглянути тіло сина. "У нього збиті руки і на животі в районі апендициту пляма бурого кольору невідомого походження, можливо, це був удар ножем! А "там" його заклеїли, братові не вдалося розглянути", - написав Зобнін.

За його словами, родичам видали на руки медвисновок, але при цьому потрібно робити свою незалежну експертизу. "Адвокат поки не відповідає. Було скоєно три постріли в груди, всі кулі на виліт. Санітар сказав, що труп коли лежить три години збирається кров на спині, а там її не було", - зазначив він.

Як пише "Місто Харків", батько Дмитра розповів, що в медвисновку, виданому судмедекспертами, причиною смерті вказано "наскрізні вогнепальні кульові поранення голови і грудної клітини".

Цікава статистика: Яка середня вага і зріст українців

середа, 5 серпень 2020, 17:08

У середньому зріст українців становить 169 см. Водночас середня вага - 75 кг, про це свідчать дані на сайті Державної служби статистики, передають Патріоти України. Зокрема, середній зріст жінок становить 164 см, вага – 71 кг. Це на 1 кг більше, ніж 2...

Резонанс тижня. "Мамо, пробач, що не врятував": Постраждала під час нападу в потязі Маріуполь-Київ розповіла про стан сина (відео)

середа, 5 серпень 2020, 17:00

Анастасія Лугова пояснила, що зважилася розповісти про інцидент публічно, щоб закликати людей не бути байдужими й не боятися діяти, якщо хтось поруч кличе на допомогу. Синові телеведучої Анастасії Лугової, на яку в потязі "Укрзалізниці" Маріуполь – Киї...