Три роки бився, як лев: На Донбасі загинув 22-річний доброволець "Правого сектору"

Дмитро прожив дуже коротке, але героїчне життя. Врешті і віддав його за дорогу серцю Україну

25 травня внаслідок бойових дій загинув 22-річний доброволець Правого сектору Мар'ян Хитрий. Трагічною звісткою поділився командр 1-ї окремої штурмової роти Добровольчого українського корпусу Правий сектор Дмитро Коцюбайло, зі скорботою повідомляють Патріоти України.

Ротний зазначив, що загиблий доброволець провоював на Донбасі 3 роки і заслужив авторитет і повагу у товаришів. Пряма мова Дмитра Коцюбайло:

"Важко підібрати правильні слова та усвідомити, що людини з якою ти пліч о пліч три роки воюєш звільнюєш Українські землі від окупанта - більше нема.

Людину, яку поважали всі військові, людини, яка була авторитетом в підрозділі, щирим, врівноваженим, впевненим; людину яку ставили за приклад та на кого рівнялись - вбив московський окупант.
Вбив Захисника України, який покинув все - і став на захист СВОЇХ суверенних територій.

Я дуже хочу, щоб ви пам’ятали і знали, якою ціною здобувається мир.
Я дуже хочу, щоб ви пам’ятали, що ось такі молоді хлопці - сучасні Герої України, про подвиги та жертовність яких має знати кожен.

Сьогодні зранку російський ворог застосував артилерійські пушки калібру 122мм та 152мм по українським позиціям.
Внаслідок обстрілу загинув 22 річний боєць - доброволець Першої Окремої Штурмової Роти ДУК ПС - друг Хитрий.

Вічна слава Герою!"

"Гроші пішли, сп***жені": У мережу злили аудіозапис про зрив запуску стратегічного об’єкта "Енергоатому" в Чорнобилі

п’ятниця, 21 січень 2022, 18:26

У кабінеті чиновника державного “Енергоатому” проходила нарада, під час якої учасники обговорювали, як приховати факти зникнення частини коштів на будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива в Чорнобилі. Аудіозапис розмови наді...

У Дніпрі водій легковик жорстоко побив жінку, яка вискочила на проїжджу частину - кинув її на узбіччі

п’ятниця, 21 січень 2022, 17:56

У Дніпрі водій легковик жорстоко побив жінку, яка вискочила на проїжджу частину. Після цього, він поволок її на узбіччя і кинув там, передають Патріоти України. Відповідне відео з'явилося в мережі. У підписі було зазначено, що інцидент стався по вулиц...