Три роки бився, як лев: На Донбасі загинув 22-річний доброволець "Правого сектору"

Дмитро прожив дуже коротке, але героїчне життя. Врешті і віддав його за дорогу серцю Україну

25 травня внаслідок бойових дій загинув 22-річний доброволець Правого сектору Мар'ян Хитрий. Трагічною звісткою поділився командр 1-ї окремої штурмової роти Добровольчого українського корпусу Правий сектор Дмитро Коцюбайло, зі скорботою повідомляють Патріоти України.

Ротний зазначив, що загиблий доброволець провоював на Донбасі 3 роки і заслужив авторитет і повагу у товаришів. Пряма мова Дмитра Коцюбайло:

"Важко підібрати правильні слова та усвідомити, що людини з якою ти пліч о пліч три роки воюєш звільнюєш Українські землі від окупанта - більше нема.

Людину, яку поважали всі військові, людини, яка була авторитетом в підрозділі, щирим, врівноваженим, впевненим; людину яку ставили за приклад та на кого рівнялись - вбив московський окупант.
Вбив Захисника України, який покинув все - і став на захист СВОЇХ суверенних територій.

Я дуже хочу, щоб ви пам’ятали і знали, якою ціною здобувається мир.
Я дуже хочу, щоб ви пам’ятали, що ось такі молоді хлопці - сучасні Герої України, про подвиги та жертовність яких має знати кожен.

Сьогодні зранку російський ворог застосував артилерійські пушки калібру 122мм та 152мм по українським позиціям.
Внаслідок обстрілу загинув 22 річний боєць - доброволець Першої Окремої Штурмової Роти ДУК ПС - друг Хитрий.

Вічна слава Герою!"

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....