Три загрози: Вчені розповіли, що може знищити людство

Фахівці визначили три головні проблеми, які несуть найбільшу загрозу для людства, повідомляють Патріоти України.

До головних загроз міжнародна група вчених віднесла ожиріння, недоїдання і зміну клімату. До того ж вчені вважають, що ці проблеми пов'язані між собою.

Дослідники встановили, що причиною ожиріння і недоїдання є неправильна міжнародна політика . Адже вона ставить на перше місце економічне зростання і не звертає уваги на негативні наслідки для здоров'я.

Одним з головних факторів глобального потепління є сільськогосподарські підприємства, що працюють на створення продуктів харчування та ігнорують шкідливі наслідки для природи. Вчені вважають, що об'єднання цих трьох проблем прискорить їх вирішення.

Режисер зізнався, чому Руслані не дали виступити у фіналі "Євробачення-2023"

субота, 10 червень 2023, 22:00

Режисер пісенного конкурсу "Євробачення-2023" Герман Нєнов відповів на хвилююче запитання шанувальників, чому співачка Руслана не виступила у гранд-фіналі, передають Патріоти України. Так, режисер пояснив, що цього року команда вирішила дати шанс іншим...

Ровесниця динозаврів: Дайвери зустріли унікальну коров'ячу акулу (відео)

субота, 10 червень 2023, 21:45

Група дайверів зняла на камеру найстаріший з видів акул, які нині існують, — цей звір з’явився за часів динозаврів. Він може сягати шести метрів у довжину, зазначають Патріоти України. Гаррет Клемент, Дантон Вест, Коннор МакТавіш і Маттео Ендріцці ближ...