Три загрози: Вчені розповіли, що може знищити людство

Фахівці визначили три головні проблеми, які несуть найбільшу загрозу для людства, повідомляють Патріоти України.

До головних загроз міжнародна група вчених віднесла ожиріння, недоїдання і зміну клімату. До того ж вчені вважають, що ці проблеми пов'язані між собою.

Дослідники встановили, що причиною ожиріння і недоїдання є неправильна міжнародна політика . Адже вона ставить на перше місце економічне зростання і не звертає уваги на негативні наслідки для здоров'я.

Одним з головних факторів глобального потепління є сільськогосподарські підприємства, що працюють на створення продуктів харчування та ігнорують шкідливі наслідки для природи. Вчені вважають, що об'єднання цих трьох проблем прискорить їх вирішення.

Один з найвпливовіших бізнесменів своєї країни: Племінника Назарбаєва засуджено до шести років ув'язнення

понеділок, 26 вересень 2022, 21:43

Суд Астани ухвалив вирок Кайрату Сатибалдиули – племіннику першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Сатибалдиули звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях. Про це повідомляє Радіо Свобода. Сатибалдиули з...

Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 18:22

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України. Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Півде...