Три загрози: Вчені розповіли, що може знищити людство

Фахівці визначили три головні проблеми, які несуть найбільшу загрозу для людства, повідомляють Патріоти України.

До головних загроз міжнародна група вчених віднесла ожиріння, недоїдання і зміну клімату. До того ж вчені вважають, що ці проблеми пов'язані між собою.

Дослідники встановили, що причиною ожиріння і недоїдання є неправильна міжнародна політика . Адже вона ставить на перше місце економічне зростання і не звертає уваги на негативні наслідки для здоров'я.

Одним з головних факторів глобального потепління є сільськогосподарські підприємства, що працюють на створення продуктів харчування та ігнорують шкідливі наслідки для природи. Вчені вважають, що об'єднання цих трьох проблем прискорить їх вирішення.

Ні, не для наруги: В Одесі хлопець знімав прапори України

понеділок, 30 січень 2023, 23:27

В Одесі затримали 22-річного хлопця, які зняв з фасадів будинків 13 прапорів України. Він пояснив, що планував продати стяги на ринку. Про це повідомили в Нацполіції Одеської області, передають Патріоти України. Хлопця затримав комендантський патруль. ...

Краса потребує "жертв"? Дочка Елвіса Преслі передчасно померла через... дієту

понеділок, 30 січень 2023, 21:42

Дочка Елвіса Преслі Ліза Марі перед смертю сиділа на небезпечній дієті. Це і могло її вбити. 54-річна Ліза Марі сильно підірвала своє здоров'я, намагаючись схуднути до церемонії нагородження "Золотий глобус", повідомляють Патріоти України. "За 2 місяці...