Тримаємо кулаки й за інших: В Україну повернулись двоє полонених моряків

Додому з піратського полону повертаються двоє українських моряків-членів екіпажів суден ARK TZE та ANUKET AMBER. Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін, зазначають Патріоти України.

За словами дипломата, двоє чоловіків – останні з дванадцяти звільнених українських моряків, які утримувалися піратами з 2018 року.

В кінці жовтня 2018 року в територіальних водах Республіки Конго був захоплений буксир з Сінгапуру ARK TZE. У полон взято четверо членів екіпажу - троє громадян Індонезії і українець.
Захоплених моряків пірати перемістили на раніше взяте під контроль судно Anuket Amber. До попадання в руки піратів судно ходило під прапором Панами.

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...

Бережіться! Інфекціоністка пояснила, чому у людей без патологій COVID-19 може бути важким

четвер, 22 жовтень 2020, 17:58

Пацієнти з коронавірусом з групи ризику навіть без патологій можуть мати тяжкий перебіг хвороби. Іноді навіть міцні та здорові люди при COVID-19 можуть померти. Про це розповіла українська лікарка-інфекціоністка з Чернівецької обласної та міської лікар...