Тримаємо кулаки й за інших: В Україну повернулись двоє полонених моряків

Додому з піратського полону повертаються двоє українських моряків-членів екіпажів суден ARK TZE та ANUKET AMBER. Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін, зазначають Патріоти України.

За словами дипломата, двоє чоловіків – останні з дванадцяти звільнених українських моряків, які утримувалися піратами з 2018 року.

В кінці жовтня 2018 року в територіальних водах Республіки Конго був захоплений буксир з Сінгапуру ARK TZE. У полон взято четверо членів екіпажу - троє громадян Індонезії і українець.
Захоплених моряків пірати перемістили на раніше взяте під контроль судно Anuket Amber. До попадання в руки піратів судно ходило під прапором Панами.

Можна дещо вилікувати: Австралійські вчені довели, що їсти перед сном - корисно

вівторок, 18 лютий 2020, 0:30

Для того щоб швидше заснути, на вечерю можна їсти хліб, картоплю, злакові батончики, пластівці зі злаків. Австралійські вчені з'ясували, що вечеря, який складаєтьсяз швидко засвоюваних продуктів з високим глікемічним індексом, допомагає швидше заснути....

В Антарктиді на глибині 2 км виявили джерело дивного випромінювання (відео)

вівторок, 18 лютий 2020, 0:17

Вчені намагалися знайти джерело нейтрино протягом 10 років - тепер, ймовірно, дослідникам вдалося зробити це. Вчені виявили декілька нових потенційних джерел нейтрино - елементарних частинок, джерела походження яких вченим досі встановити не вдавалося....