Це буде кінець: Альфред Кох спрогнозував, коли Росія "вимре"

Стрімкій ріст рівня смертності в країні призведе до дефіциту працездатного населення, що безумовно позначиться на всіх сферах життя російського суспільства.

Ілюстрація: expert.ruЕкс-віце-прем'єр РФ Альфред Кох вважає, що Росія вимре раніше, ніж через 20 років. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, стрімкій ріст рівня смертності в країні призведе до дефіциту працездатного населення, що безумовно позначиться на всіх сферах життя російського суспільства.

"І кінець видно на горизонті не далі двадцяти років... А швидше за все – і того менше. Я все думав раніше над загадковим визначенням Росії, яке їй дав Чехов в своїх "записниках": "Росія – це велика рівнина, по якій ходить лихий чоловік". А ось, схоже, і відповідь на цю загадку наспів. Ось у що перетворитися Росія найближчим часом", – написав він.

Помер відомий український поет

вівторок, 26 травень 2020, 22:23

Помер український поет та перекладач, лауреат премії імені Василя Стуса Мойсей Фішбейн. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський, зазначають Патріоти України. "С...

Поїхали! Укрзалізниця відкрила продаж квитків - Криклій

вівторок, 26 травень 2020, 22:05

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на перші напрямки по Україні, поїзди почнуть курсувати з 1 червня. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на своєму Telegram-каналі, зазначають Патріоти України. . "Укрзалізниця відкрила продаж...