''Це був не Путін!'': Сенсаційна заява про "поїздку" президента РФ по Кримському мосту

Президент Російської Федерації Володимир Путін не був присутній на відкритті незаконно побудованого окупантами Кримського мосту. Таку думку висловив старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук, гірничий інженер-гідрогеолог Юрій Медовар, припустивши, що замість нього був двійник, повідомляють Патріоти України.

"Путін, кажете? Я не впевнений, що це був Путін. Я дивився відео і не впізнав президента. Кругле обличчя якесь... Можливо, це був якийсь удмурт. Або один з двійників. Думаю, що Путіним ризикувати ніхто б не став. Коли він приїздить в якесь місто — всі водостічні люки заварюють. Бояться, що терористи підстрілять. А тут — міст. Раптом ракетою стрельнуть", — зазначив він.

Також експерт нагадав, що по мосту проїхало кілька навантажених вантажівок, причому в шаховому порядку. "Мабуть, для того, щоб не було великого навантаження. Як можна здавати міст після того, як по ньому проїхало кілька КАМАЗів? Треба було, наприклад, танки по ньому пустити, щоб переконатися, що він витримає. Але в Криму готуються до того, що рано чи пізно не витримає", — додав він.

Джерело: Факты

Олександр Усик прийшов на прощальний молебен УПЦ МП у Києво-Печерській лаврі

середа, 29 березень 2023, 14:43

Боксера Олександра Усика помітили на богослужінні у Києво-Печерській Лаврі. Від коментарів затятий прихильник УПЦ МП відмовився, сказавши, що «прийшов молитися, а не коментувати». . До слова, спортсмен вірить: церкву Московського патріархату можна очи...

Веніславський розповів, як зміниться закон про мобілізацію

середа, 29 березень 2023, 14:36

У комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки працюють над удосконаленням процедури проведення мобілізації в Україні. Про це повідомив член комітету, представник президента у парламенті Федір Веніславський. "За результата...