Це ізоляція! У Росії почалася паніка через допінговий скандал

Легендарна російська легкоатлетка Олена Ісінбаєва очікує, що представників РФ відсторонять від всіх міжнародних змагань, якщо її країна не відкриє доступ до московської антидопінгової лабораторії, повідомляють Патріоти України.

Росія повинна зробити це до кінця року для повноцінного відновлення членства у Всесвітньому антидопінговому агентстві (WADA). "Якщо цього не станеться, то я не виключаю, що по відношенню до Росії будуть введені санкції, і тоді в нашому спорті настане траур. Наші спортсмени, як я розумію, взагалі не зможуть виступати на міжнародних змаганнях. І тоді про Олімпіаду-2020 можна забути", – наводить слова дворазової олімпійської чемпіонки ТАСС.

Також вона напророкувала масовий перехід російський спортсменів під прапори інших країн. "Ми бачимо, що ситуація поки не вирішена. А якщо катастрофа в нашому спорті дійсно настане, то деякі наші спортсмени почнуть міняти громадянство і відлітати жити до інших країн. І за це засуджувати їх буде не можна", – резюмувала Ісінбаєва.

В Україні шукають десятки тисяч робітників: Які професії найзатребуваніші, де та скільки платять

середа, 27 вересень 2023, 9:58

В Україні зараз шукають десятки тисяч робітників. Від кухарів, продавців, офіціантів до вчителів, автомеханіків та державних службовців. На ринку праці - рекорд за кількістю вакансій, передають Патріоти України. У серпні, за даними системи управління н...

Найкращі вживані кросовери та позашляховики: ТОП-10 автомобілів на вторинному ринку

середа, 27 вересень 2023, 9:15

Завжди є спосіб купити хороший кросовер або позашляховик дешево. Потрібно звернутися до вторинного ринку, де експерти визначили найкращі вживані автомобілі у своєму сегменті. Надійності приділили особливу увагу, передають Патріоти України. Список склал...