''Це неприпустимо!'': Дієтолог розвіяла популярний міф про цукор

Не існує ніякої денної норми цукру, адже його вживання шкідливе для організму в будь-якій кількості. Лікар-дієтолог Оксана Скиталінська розповіла, що достатню кількість цукру людина отримує із фруктів і овочів, повідомляють Патріоти України.

"Доданого цукру не повинно бути взагалі, коли ми говоримо про здорове харчування. Тому що цукор в організм потрапляє, коли ми їмо фрукти, ягоди, овочі, каші, і він дає нам достатньо енергії", – повідомила вона.

Лікар пояснила, що додавання цукру призводить до підвищення рівня інсуліну. А це може викликати виникнення інсулінорезистентності – стану нечутливості клітин до інсуліну, який транспортує у них глюкозу. В результаті у людини може розвинутися атеросклероз, цукровий діабет другого типу, ожиріння тощо.

Скиталінська додала, що рекомендованою нормою цукру вважається – від 25 до 50 грамів у день. Водночас вживання великої кількості виробів із очищеного білого борошна може привести до збільшення норми цукру, а у підсумку – до масового ожиріння і хвороб, пов'язаних із надмірною вагою.

"А у нас же люди так: чують "допустимо" – значить, можна, а отже, можна і більше взяти. Іноді ви можете з'їсти щось солодке, але не кожен день", – підкреслила дієтолог.

Вражає: Нацполіція оприлюднила дані, скільки автомобілів розбили патрульні протягом 2021 року

субота, 29 січень 2022, 9:34

За рік українські поліцейські розбили понад 500 службових автомобілів, щоправда, не у всіх вони були винуватцями, зазначають Патріоти України. Деякі "патрульки" можуть списати – якщо відремонтувати їх не вдасться. Про це у відповідь на запит APnews пов...

"Батько наш - Бандера!": "Краще бути пр*дурком ніж терористом", - Андрій Данилко відреагував на заклик ексватажка "ДНР", а нині депутата Держдуми РФ Бородая заборонити "Сердючці" в'їзд до Росії

субота, 29 січень 2022, 8:55

Виконання композиції "Батько наш - Бандера" розділило фанатів Данилка на тих, хто в ньому розчарувався, та тих, хто в захваті. Причому тих, хто з захопленням сприйняв виконання "Сердючкою" цієї пісні, розчарувала заява артиста, що Бандера не його герой