"Це призведе до руйнування": Інженер пояснив, чому Кримський міст скоро звалиться

Просідання Кримського моста було неминуче. Воно буде продовжувати і може призвести до руйнування переправи. Про це заявив автор двох українських проектів Кримського моста, інженер Георгій Росновський, повідомляють Патріоти України.

Росновський наголосив, що для будівництва росіяни обрали саме невдале місце за геологічними і сейсмічними умовами. "Ще в свій час я пропонував будівництво моста трохи північніше поромної переправи у вузькому місці протоки, який мав з'єднати Крим з косою Чушка на російському березі. Там геологія більше спонукає до подібних споруд. Розумієте, чим південніше, тим глибше знаходяться корінні ґрунти. Ближче до острова Тузла розташована мережа глибоких грязьових вулканів, які можуть "дихати", викликаючи коливання грунту", - розповів експерт.

Росновський зазначає, що навіть російські фахівці висловлювали думку, що міст недовговічний. "У цьому місці глибина досягає 80 метрів, зараз технології дозволяють спокійно бурити палі на глибині в 60 метрів. А на тій глибині, навіть за допомогою нових установок, бурити дуже проблематично", - говорить він.

За словами фахівця, при настільки великому фінансуванні проектувальники могли побудувати дійсно якісний міст, "але, раз такі посадки, значить, погані фахівці". Росновський переконаний, що з просіданням Кримського моста вже нічого неможливо вдіяти. "Це призведе до руйнування моста, він може і сильніше просідати, і перекошуватися в різні боки, і потім навесні піде льодохід, який може на опори впливати", - підкреслив експерт.

Джерело: Обозреватель

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...