
11 жовтня в українських кінотеатрах відбулася прем'єра фільму "Позивний "Бандерас". Стрічка розповідає про події на сході України в зоні АТО. Але фільм зіштовхнувся із деякими проблемами: у кінотеатрах його показують максимум двічі у день і в дуже незручний час. Користувачі мережі скаржаться, стверджуючи, що це - "саботаж українського кіно". Про це вони розповідають у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Є інформація, що фільм готуються зняти з прокату через погані збори. Які, насправді, не такі вже й погані, зважаючи на повну відсутність реклами! Тож поспішайте побачити кіно, яке від вас намагаються сховати! Іншого часу може й не бути, особливо якщо невдовзі на виборах переможуть рашисти", — написав сценарист Сергій Дзюба.
Користувачі мережі зазначили, що ситуація плачевна в усіх містах України.



Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...