
Українські воїни знищили на Донбасі кулеметну позицію терористів "Л/ДНР". Те, що відбулося, потрапило на відео. Кадри опублікував офіцер ЗСУ Анатолій Штефан на своєму каналі в YouTube, повідомляють Патріоти України.
"Воїни оси продовжують робити "Страйк". На початку березня окупанти знову провокували, а воїни оси адекватно відповіли, зігравши з ними в боулінг. У результаті влучного пострілу була знищена чергова кулеметна позиція противника і укріплення", — прокоментував він ролик.
Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...