
Українські воїни знищили на Донбасі кулеметну позицію терористів "Л/ДНР". Те, що відбулося, потрапило на відео. Кадри опублікував офіцер ЗСУ Анатолій Штефан на своєму каналі в YouTube, повідомляють Патріоти України.
"Воїни оси продовжують робити "Страйк". На початку березня окупанти знову провокували, а воїни оси адекватно відповіли, зігравши з ними в боулінг. У результаті влучного пострілу була знищена чергова кулеметна позиція противника і укріплення", — прокоментував він ролик.
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...
У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...