"Це такі кішки-мишки. Нагуглять чи ні": В Україні пояснили, як слідкують за гастролями артистів Росії

Якщо в людини в паспорті немає штампа аеропорту "Сімферополь", доказова база в подальшому майже відсутня.

Фото: inpress.ua

Рішення щодо пропуску в нашу країну того чи іншого артиста ухвалює не Служба безпеки України, а прикордонна служба. Таку думку в інтерв’ю "Радіо Свобода" висловив театральний продюсер Євген Половченя, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що у прикордонної служби немає єдиної бази артистів Росії. І рішення, чи пустити артиста в Україну, вирішується на сонові звичайного пошуку в інтернеті.

"Тепер ми навіть налагодили систему: подаємо до прикордонслужби запит із паспортними даними акторів, яких чекаємо на гастролі. Отримуємо позитивну відповідь про те, що претензій немає. Але гуглять же вони в останній момент, коли актор уже прибуває до пункту пропуску", – зазначив Половченя.

За його словами, "якщо в людини в паспорті немає штампа аеропорту "Сімферополь", доказова база в подальшому майже відсутня".

"Це такі кішки-мишки. Нагуглять чи ні, виявиться інформація в інтернеті правдою чи неправдою…" – зазначив Половченя.

Леся Нікітюк перекрила міст у Києві, приїхала поліція (відео)

неділя, 20 вересень 2020, 10:07

Телеведуча знімає новий туристичний проект, чи був у неї дозвіл на перекриття дорожнього руху, не повідомляється. Відома українська телеведуча Леся Нікітюк задля зйомок своєї тревел-програми перекрила міст у Києві. Дівчина розповіла про пригоду у своєм...

З архіву ПУ. Прямо на робочому місці: Після обстрілу на Донбасі помер лікар, який рятував поранених бійців ОС (фото, відео)

неділя, 20 вересень 2020, 10:00

У листопаді 2018 року Іван Герцен як офіцер запасу був призваний терміном на 18 місяців у Збройні сили України. Працював у військовому госпіталі в Дніпрі, де лікував поранених у зоні ООС бійців. Помер відомий одеський травматолог-ортопед Іван Герцен, я...