Це вам не кримське непорозуміння: Як виглядає найдовший міст над морем (відео)

Гігант впевнено стоїть на надійних опорах, і розрахований на будь-які неприємності. Конструкція витримує урагани та землетруси магнітудою до 8 балів.

Китайці нарешті завершили будівництво найдовшого мосту світу Гонконг - Чжухай - Макао, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. З 55 км загальної протяжності комплексу 38 км припадає на мостові споруди. Довжина основної частини моста становить 29,6 км, включаючи 6,7-кілометровий підводний тунель.

Велетенська споруда поєднав одразу три міста: Макао, Чжухай і Гонкон. Міст розтягнувся у одному з найжвавіших морських шляхів регіону - щодня тут проходить понад 4 тисячі комерційних судів.

Тестові випробування моста почнуться в наступному місяці. Початок роботи моста стане знаменним днем для мільйонів людей, яким тепер доведеться витрачати всього годину на дорогу від Чжухая до Гонконгу.

Проектувальники запланували цілих три штучних острова, а не по-варварськи зруйнували заповідний окупований Тузла, як їх невдачливі колеги з Росії.

Спланована спецоперація: неочікувана версія подій у стінах Ради за участю підполковника Киви

середа, 16 жовтень 2019, 21:28

Зразок самопожертви заради ідеї. Треба переходити на чаї. Бажано заспокійливі. Для себе вирішую після Свят звернутися до міністра МВС України з листом щодо дострокового присвоєння Киви звання "полковник

Хіти тижня. "Бей, хохлов, спасай Россию": 20 років тому у Москві російській збірній добряче дісталося від українців за недоречний жарт (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:30

​9 жовтня 1999 року на "Лужниках" грали історичний матч: Росія – Україна у відбірковому турнірі до Євро-2000. Виграла б тоді Росія, вона спокійно пройшла б у фінальну стадію чемпіонату континенту, який потім грали на полях Нідерландів і Бельгії. "Проти...