Це вам не кримське непорозуміння: Як виглядає найдовший міст над морем (відео)

Гігант впевнено стоїть на надійних опорах, і розрахований на будь-які неприємності. Конструкція витримує урагани та землетруси магнітудою до 8 балів.

Китайці нарешті завершили будівництво найдовшого мосту світу Гонконг - Чжухай - Макао, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. З 55 км загальної протяжності комплексу 38 км припадає на мостові споруди. Довжина основної частини моста становить 29,6 км, включаючи 6,7-кілометровий підводний тунель.

Велетенська споруда поєднав одразу три міста: Макао, Чжухай і Гонкон. Міст розтягнувся у одному з найжвавіших морських шляхів регіону - щодня тут проходить понад 4 тисячі комерційних судів.

Тестові випробування моста почнуться в наступному місяці. Початок роботи моста стане знаменним днем для мільйонів людей, яким тепер доведеться витрачати всього годину на дорогу від Чжухая до Гонконгу.

Проектувальники запланували цілих три штучних острова, а не по-варварськи зруйнували заповідний окупований Тузла, як їх невдачливі колеги з Росії.

Хіти тижня. "Життя екіпажу під загрозою!": Єгипетські військові затримали танкер з українськими моряками, - ЗМІ

вівторок, 21 травень 2019, 0:35

За словами капітана судна, в українських моряків забрали мобільні телефони, що унеможливило зробити дзвінок додому. За словами капітана, адмірал єгипетського флоту Мустафа разом з кільками офіцерами зранку 18 травня піднявся на борт танкера. Він заявив...

Нерухомість у Лондоні і Києві та відпочинок за 5 річних зарплат: Цікаві подробиці про захмарні багатства Кернеса (відео)

вівторок, 21 травень 2019, 0:30

Істотна частина багатств політика записана на його цивільну дружину Оксану Гайсинську. Журналісти розкрили майно скандального мера Харкова Геннадія Кернеса, яке записано на його родичів. У розслідуванні "Наші гроші" наголошується, що істотна частина ба...