Це вам не кримське непорозуміння: Як виглядає найдовший міст над морем (відео)

Гігант впевнено стоїть на надійних опорах, і розрахований на будь-які неприємності. Конструкція витримує урагани та землетруси магнітудою до 8 балів.

Китайці нарешті завершили будівництво найдовшого мосту світу Гонконг - Чжухай - Макао, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. З 55 км загальної протяжності комплексу 38 км припадає на мостові споруди. Довжина основної частини моста становить 29,6 км, включаючи 6,7-кілометровий підводний тунель.

Велетенська споруда поєднав одразу три міста: Макао, Чжухай і Гонкон. Міст розтягнувся у одному з найжвавіших морських шляхів регіону - щодня тут проходить понад 4 тисячі комерційних судів.

Тестові випробування моста почнуться в наступному місяці. Початок роботи моста стане знаменним днем для мільйонів людей, яким тепер доведеться витрачати всього годину на дорогу від Чжухая до Гонконгу.

Проектувальники запланували цілих три штучних острова, а не по-варварськи зруйнували заповідний окупований Тузла, як їх невдачливі колеги з Росії.

У Києві "герой парковки" серйозно розлютив сусідів - такого йому не пробачать (фото)

середа, 12 серпень 2020, 17:43

У мікрорайоні Нивки української столиці власник автомобіля Skoda Fabia дратує сусідів паркуванням в недозволених місцях, знищуючи зелену зону біля житлових будинків і перегороджуючи прохід по пішохідних доріжках. Фото героя парковки опубліковано в Tele...

"Ни медицины, ни медиков: "За 6 лет на полуострове уволилось более двух с половиной тысяч медиков. Шесть лет геноцида, чего вы хотите", - Кримський бандерівець

середа, 12 серпень 2020, 17:28

"Новоназначенный начальник Главного управления разведки (ГУР) Минобороны Украины Кирилл Буданов заявил, что для него и его команды реинтеграция Крыма и Донбасса является приоритетом", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти Укр...