Це вам не кримське непорозуміння: Як виглядає найдовший міст над морем (відео)

Гігант впевнено стоїть на надійних опорах, і розрахований на будь-які неприємності. Конструкція витримує урагани та землетруси магнітудою до 8 балів.

Китайці нарешті завершили будівництво найдовшого мосту світу Гонконг - Чжухай - Макао, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. З 55 км загальної протяжності комплексу 38 км припадає на мостові споруди. Довжина основної частини моста становить 29,6 км, включаючи 6,7-кілометровий підводний тунель.

Велетенська споруда поєднав одразу три міста: Макао, Чжухай і Гонкон. Міст розтягнувся у одному з найжвавіших морських шляхів регіону - щодня тут проходить понад 4 тисячі комерційних судів.

Тестові випробування моста почнуться в наступному місяці. Початок роботи моста стане знаменним днем для мільйонів людей, яким тепер доведеться витрачати всього годину на дорогу від Чжухая до Гонконгу.

Проектувальники запланували цілих три штучних острова, а не по-варварськи зруйнували заповідний окупований Тузла, як їх невдачливі колеги з Росії.

Хіти тижня. "Без еды, бронежилетов и БТР, или Готовится ли новая власть сдать Донбасс", - Жирохов

п’ятниця, 23 серпень 2019, 6:00

"В военной среде циркулируют слухи о том, что до конца года все военные части отведут за пределы административных границ Донецкой и Луганской областей", - пише у своєму блозі військовий експерт Михайло Жирохов, повідомлють Патріоти України, і продовжує...

Хіти тижня. Намагався виколупати очі ложкою: У російському потязі сталася моторошна бійка (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 2:00

За свідченням пасажирів, у вагоні підлогу настільки залило кров'ю, що при ходьбі ноги буквально прилипають. Один з них спробував вбити свого кривдника, використовуючи при цьому ложку. За свідченням очевидців, нелюд поколов по всьому тілу свого недавньо...