Це вам не кримське непорозуміння: Як виглядає найдовший міст над морем (відео)

Гігант впевнено стоїть на надійних опорах, і розрахований на будь-які неприємності. Конструкція витримує урагани та землетруси магнітудою до 8 балів.

Китайці нарешті завершили будівництво найдовшого мосту світу Гонконг - Чжухай - Макао, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. З 55 км загальної протяжності комплексу 38 км припадає на мостові споруди. Довжина основної частини моста становить 29,6 км, включаючи 6,7-кілометровий підводний тунель.

Велетенська споруда поєднав одразу три міста: Макао, Чжухай і Гонкон. Міст розтягнувся у одному з найжвавіших морських шляхів регіону - щодня тут проходить понад 4 тисячі комерційних судів.

Тестові випробування моста почнуться в наступному місяці. Початок роботи моста стане знаменним днем для мільйонів людей, яким тепер доведеться витрачати всього годину на дорогу від Чжухая до Гонконгу.

Проектувальники запланували цілих три штучних острова, а не по-варварськи зруйнували заповідний окупований Тузла, як їх невдачливі колеги з Росії.

Хіти тижня. Камені з неба: "Росіяни масово тікають з Криму", - Чибісов

понеділок, 25 березень 2019, 17:00

"З моменту окупації українського півострова кремлівські злочинці займалися підготовкою до другого "референдуму", який вони дуже хочуть провести "за всіма демократичними нормами", мовляв, перший раз світ не визнав, але ж давайте знову спробуємо", - пише...

Скрепам по пиці: До України не пустили двох російських акторів

понеділок, 25 березень 2019, 15:57

Держприкордонслужба України не пустила до країни двох російських акторів театру і кіно, які раніше незаконно відвідали анексований Росією півострів Крим. Як зазначається на офіційному сайті Державної прикордонної служби, артистам заборонили в'їзд в Укр...