Це важливо! Названі продукти, які запобігають раку

Дієта з високим вмістом клітковини сприяє активному виробленню КЖК, що, в свою чергу, важливо для запобігання раку.

Фото: ЗМІ

Вчені з британського Інституту Бабрахама з'ясували, що дієта, що складається з продуктів з високим вмістом харчових волокон, може значно знизити шанси захворювання на колоректальний рак, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Британські дослідники виявили, що ДНК в епітеліальних тканинах товстої кишки містить високий рівень гістонів, що відповідають за "включення" і "вимикання" генів, тобто за їх активність. Важливу роль при цьому відіграють коротколанцюгові жирні кислоти (КЖК). КЖК підвищують рівень таких гістонів і зменшують кількість білка HDAC2, зміст якого вчені пов'язують з імовірністю виникнення раку. КЖК і гістони позитивно впливають на здатність організму боротися з інфекціями і його стійкість до онкологічних захворювань.

КЖК виробляються організмом у процесі ферментування харчових волокон, якими багаті овочі, фрукти, крупи.

"Коротколанцюгові жирні кислоти - основне джерело енергії для клітин в кишечнику, але ми також з'ясували, що вони впливають на гістони в геномі", - говорить один з авторів дослідження Рейчел Феллоус.

Хіти тижня. "Фашистские пида...сы угнетают наших товарищей в Киеве": Російський рокер брудно вилаявся на адресу українців (відео)

понеділок, 23 липень 2018, 20:00

Вадим Самойлов також спробував переконати своїх слухачів, нібито військові РФ у Сирії захищають кордони "русского мира". Екс-соліст російської рок-групи «Агата Крісті» Вадим Самойлов на одному з концертів в Мурманську до Дня рибалки заявив зі сцени, що...

У Росії чоловік жорстоко вбив українку

понеділок, 23 липень 2018, 19:32

Після скоєння злочину вбивця застрелився сам. У Росії, в Підмосков'ї, чоловік застрелив громадянку України. Це сталося в приватному будинку в селищі Калінінець Наро-Фомінського району, передають Патріоти України. . Місцевий житель після скоєння вбивст...