Це все одно, що рекламувати свастику: Європарламентарі закликали Amazon прибрати з продажу речі з символікою СРСР

Звернення до мільярдера Джеффа Безоса підписали депутати Литви, Польщі, Нідерландів, Хорватії, Латвії, Великої Британії, Словаччини, Естонії, Фінляндії, Португалії, Угорщини та Іспанії.

27 депутатів Європейського парламенту звернулися до корпорації Amazon із вимогою припинити інтернет-торгівлю речами з радянською символікою, повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi.

Звернення до голови компанії, мільярдера Джеффа Безоса, підписали євродепутати з Литви, Польщі, Нідерландів, Хорватії, Латвії, Великої Британії, Словаччини, Естонії, Фінляндії, Португалії, Угорщини та Іспанії.

У листі євродепутати заявили, що засуджують використання символів нацистських і радянських режимів, оскільки вони "систематично порушували права людини і обмежували свободу та демократію".

"Кількість жертв радянського режиму перевищує 60 000 000, більше 10 000 000 осіб були вислані в трудові табори Сибіру, існували там в нелюдських умовах, виконували примусову працю, відчували голод і фізичне насильство. Криваві дії радянського режиму, терор і нелюдяність випробували майже всі окуповані держави, а наслідки цих трагічних дій відчуваються досі", - підкреслюють підписанти Європарламенту.

Цієї осені після критики з боку Литви та інших країн Балтії від торгівлі майками з радянською символікою відмовилися Walmart Inc і Adidas.

Нагадаємо, що на сайті Amazon можна знайти різні артефакти радянської епохи: документи членів КПРС, нагороди з радянською символікою, шапки-вушанки тощо.

Розлучення не допоможе: Чи можуть отримати відстрочку чоловіки, які самі виховують дітей

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:05

Під час воєнного стану в Україні чоловіки мають право на відстрочку від мобілізації за певними сімейними обставинами. Зокрема, це стосується батьків, які самостійно виховують дитину або дітей до 18 років. Про це нагадала в коментарі "РБК-Україна" адвок...

Мобілізація в Україні: Юрист пояснив, хто може вручати повістки чоловікам

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:38

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні введено воєнний стан. У зв'язку з цим військовозобов'язаним чоловікам віком від 18 до 60 років можуть вручати повістки для мобілізації. Про це повідомляє керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Чудо...