Це все одно, що рекламувати свастику: Європарламентарі закликали Amazon прибрати з продажу речі з символікою СРСР

Звернення до мільярдера Джеффа Безоса підписали депутати Литви, Польщі, Нідерландів, Хорватії, Латвії, Великої Британії, Словаччини, Естонії, Фінляндії, Португалії, Угорщини та Іспанії.

27 депутатів Європейського парламенту звернулися до корпорації Amazon із вимогою припинити інтернет-торгівлю речами з радянською символікою, повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi.

Звернення до голови компанії, мільярдера Джеффа Безоса, підписали євродепутати з Литви, Польщі, Нідерландів, Хорватії, Латвії, Великої Британії, Словаччини, Естонії, Фінляндії, Португалії, Угорщини та Іспанії.

У листі євродепутати заявили, що засуджують використання символів нацистських і радянських режимів, оскільки вони "систематично порушували права людини і обмежували свободу та демократію".

"Кількість жертв радянського режиму перевищує 60 000 000, більше 10 000 000 осіб були вислані в трудові табори Сибіру, існували там в нелюдських умовах, виконували примусову працю, відчували голод і фізичне насильство. Криваві дії радянського режиму, терор і нелюдяність випробували майже всі окуповані держави, а наслідки цих трагічних дій відчуваються досі", - підкреслюють підписанти Європарламенту.

Цієї осені після критики з боку Литви та інших країн Балтії від торгівлі майками з радянською символікою відмовилися Walmart Inc і Adidas.

Нагадаємо, що на сайті Amazon можна знайти різні артефакти радянської епохи: документи членів КПРС, нагороди з радянською символікою, шапки-вушанки тощо.

В Україні заплановано підвищення зарплат: Названо найбільш високооплачувані професії у 2023 році

четвер, 23 березень 2023, 18:48

Стан економіки України залишає бажати кращого, що насамперед пов'язане із веденням повномасштабної війни. Вакансій поменшало, як і компаній, які залишилися на ринку. Проте роботодавці все ж готові підвищити зарплати 2023 року деяким фахівцям, передають...

Українці можуть почати отримувати пенсію достроково: Кому варто розраховувати

четвер, 23 березень 2023, 18:24

Деякі українці можуть достроково вийти на пенсію. Для цього вони мають виконати всі необхідні умови, передбачені законодавством – зокрема, відпрацювати на шкідливих виробництвах. Про це повідомили у Пенсійному фонді. Там зазначили, передає "На пенсії",...