Церемонія ледь не обернулась трагедією! У переможниці конкурсу краси на сцені загорілася перука (відео)

У переможниці конкурсу краси "Міс Африка-2018" Доркас Касінд загорілася перука під час нагородження, повідомляють Патріоти України з посиланням на нігерійське видання Daily Post.

На ролику видно, як на волосся дівчини впали іскри від піротехнічних пристроїв. Після цього і відбулося займання. Касінд не відразу зрозуміла, що відбувається, та продовжувала стояти на сцені. На щастя, на допомогу їй прийшли ведуча церемонії і ще кілька людей. Їм вдалося загасити полум’я. Дівчина не постраждала. Після інциденту захід продовжився.

З архіву ПУ. Для більшості громадян СРСР це були недосяжні розкіш та дефіцит: Як виглядали перші радянські ноутбук, мобільний і мікрохвильовка (фотофакти)

четвер, 4 березень 2021, 23:55

"Ігрові приставки" "Електроніка" в СРСР почали випускати ще в 1984 році. Їхні кишенькові варіанти, можна сказати, були локалізованими копіями ігор Nintendo, випущених на початку 80-х. Примітно, що ці іграшки виготовляли щонайменше десять заводів по всь...

Відкриття змусить переписати підручники: Науковці виявили... "п'ятий шар" Землі

четвер, 4 березень 2021, 23:53

Як відомо, в даний час в підручниках по геології стверджують, що Земля має чотири шари: кору, мантію, зовнішнє ядро і внутрішнє ядро. Геологи Австралійського національного університету, вивчаючи дані Міжнародного сейсмологічного центру про хвилях, які ...