Ця ягода рятує від діабету і при цьому її дозволено при ожирінні

Вплив ягід на здоров'я людини перевірили на групі добровольців.

Малина допоможе знизити рівень глюкози у людей у переддіабетному стані і уповільнити перебіг хвороби у діабетиків. До такого висновку прийшли дослідники з Технологічного інституту Іллінойсу, повідомляє EurekAlert, передають Патріоти України. Вплив ягід на здоров'я людини перевірили на групі добровольців.

Всіх учасників розділили на дві групи: з діабетом 2 групи і схильністю до діабету. Пацієнтам пропонували з'їсти різну кількість заморожених ягід.

Як з'ясувалося, малина замінює собою частину інсуліну, який потрібен хворим для контролю рівня глюкози в крові. Цей ефект корисний для людей із надмірною вагою, яким зазвичай забороняють включати в раціон фрукти і ягоди через високий вміст у них цукру.

За словами вчених, отримані дані свідчать про те, що вживання певних фруктів, таких як червона малина, може привести до зниження рівня глюкози з ознаками поліпшення реакції на інсулін. При цьому, їсти ягоди радять щодня.

Особливі ціни на житло: Дружина італійця пропонує українським заробітчанам відпочинок біля моря (фото)

середа, 27 березень 2019, 5:45

Українка Юлія Хемій на час курортного сезону на узбережжі Адріатичного моря здає квартиру виключно українським заробітчанам. "Італійці можуть дозволити собі відпочинок за 2-3 тисячі євро на місяць, а українці — ні. Але вони також хочуть відпочити. Тим ...

Молодий таїландець зняв прихованою камерою, що робить ночами його кіт (фото)

середа, 27 березень 2019, 0:30

Господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить. Нещодавно господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить. Хлопець встановив камеру, яка здатна знімати в темряві і ліг спати. Вранці він перегляну...