Ця ягода рятує від діабету і при цьому її дозволено при ожирінні

Вплив ягід на здоров'я людини перевірили на групі добровольців.

Малина допоможе знизити рівень глюкози у людей у переддіабетному стані і уповільнити перебіг хвороби у діабетиків. До такого висновку прийшли дослідники з Технологічного інституту Іллінойсу, повідомляє EurekAlert, передають Патріоти України. Вплив ягід на здоров'я людини перевірили на групі добровольців.

Всіх учасників розділили на дві групи: з діабетом 2 групи і схильністю до діабету. Пацієнтам пропонували з'їсти різну кількість заморожених ягід.

Як з'ясувалося, малина замінює собою частину інсуліну, який потрібен хворим для контролю рівня глюкози в крові. Цей ефект корисний для людей із надмірною вагою, яким зазвичай забороняють включати в раціон фрукти і ягоди через високий вміст у них цукру.

За словами вчених, отримані дані свідчать про те, що вживання певних фруктів, таких як червона малина, може привести до зниження рівня глюкози з ознаками поліпшення реакції на інсулін. При цьому, їсти ягоди радять щодня.

Хіти тижня. Крим поплив: Окупований півострів спіткала нова біда

неділя, 26 травень 2019, 4:00

Окуповане кримське місто Феодосію накрили аномальні дощі, в результаті яких під загрозою затоплення водою з брудом опинилися будинки й автодороги. Як повідомляють росЗМІ, біля підніжжя гори Тепе-Оба селевими потоками виявилася покрита вся проїжджа част...

Хіти тижня. "Вбивця iPhone": Назвали ціну топового смартфона Redmi K20, котрий днями надійде у продаж

неділя, 26 травень 2019, 3:00

До презентації флагманського смартфона Redmi K20 залишилося менше тижня, проте в мережі вже з'явилася практично вся інформація про новинку. Єдине, що довгий час тримали в таємниці, ці ціна "нового вбивці флагманів", проте тепер відомо навіть це. Як пов...