Цікаві дані: Соціологи з'ясували, скільки українців хочуть відновлення СРСР (інфографіка)

Дві третини (66%) українців не прагнуть відновлення Радянського Союзу, повідомляють Патріоти України з посиланням на дані опитування Центру Разумкова.

За даними опитування, прагнуть відновлення СРСР 11% респондентів і ще 22% - теж прагнуть, але розуміють, що за сучасних умов це нереально. Порівняно з аналогічним опитуванням у листопаді 2016 року результат практично не змінився.

Як зазначають соціологи, порівнявши відповіді респондентів, також з’ясувалося, що існує суттєва кореляція між ностальгією за Радянським Союзом та бажанням повернутися в "Україну до 2014 року. Понад 22% опитаних одночасно висловили бажання повернутися в "Україну до 2014 року" та відновити Радянський Союз.

Опитування проведено Центром Разумкова 21-27 червня 2018 року в усіх регіонах України, за винятком тимчасово окупованих Росією територій. Опитано 2 021 респондент віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.


Народився після загибелі батька: На Волині побратими зустріли з пологового сина 27-річного героя (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 15:45

У пологовому на Волині побратими зустріли дружину і новонародженого сина загиблого 27-річного військовослужбовця Артема Філюка. Пара одружилася у жовтні 2022 року, коли чоловік приїхав у відпустку зі служби. 12 листопада герой загинув унаслідок російсь...

Бронювання від мобілізації: На який термін видається відстрочка і що робити у разі вручення повістки

вівторок, 31 січень 2023, 15:30

В Україні встановили чіткі терміни та умови бронювання від мобілізації працівників стратегічних підприємств. Начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач розповів, що робити, якщо заброньованому працівн...