Ціна начебто їхнього "побєдоносія": Турчинов озвучив оновлені дані щодо втрат України у Другій світовій війні

Офіційна Москва визнає втрати СРСР протягом 1941-45 років у межах між 20 та 27 мільйонами. У такому разі Україна зазнала найтяжчих втрат зі всіх республік СРСР.

Олександр Турчинов. Фото:112.ua

Під час Другої світової війни на фронтах, від голоду, хвороб і депортацій загинуло 14 мільйонів українців. Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу чиновника.

"Сьогодні весь світ відзначає День пам'яті і примирення, коли ми згадуємо тих людей, ті десятки мільйонів, які стали жертвами Другої світової війни. Ми пам'ятаємо і шануємо всіх героїв, хто віддав своє життя, захищаючи Україну від фашизму і сталінізму! У горнилі цієї жахливої війни згоріли понад чотирнадцять мільйонів українців. Вони загинули на фронтах, померли від голоду і хвороб, були вивезені з Батьківщини", - зазначив він у своєму зверненні.

Турчинов провів паралелі з подіями в Європі напередодні Другої світової війни і сьогоднішнім днем.

"Після десятиліть миру в Україні знову йдуть бойові дії, через агресію РФ окупований Крим, палає схід нашої країни. Паралелі між подіями в Європі в кінці тридцятих років минулого століття і сьогоденням очевидні: поведінка і мотивація агресорів в усі часи однакова. Умиротворити його неможливо, і цивілізований світ повинен вирішити - чекати наступного кроку агресора, або зупинити його.

На це питання ми давно дали собі відповідь. Ця війна для нас також стала Вітчизняною, тому що ми захищаємо свою Батьківщину, свою Україну. Упевнений, ми з честю пройдемо наш шлях - шлях до перемоги! З нами Бог, з нами Україна, з нами буде Перемога!", - заявив Турчинов.

У центрі Києва закривається легендарний магазин Roshen (фотофакти)

п’ятниця, 31 березень 2023, 3:00

У центрі Києва на вулиці Хрещатик, неподалік від Бессарабського ринку, закривається магазин Roshen. . З вуличних вітрин повністю зникли декорації, а половина полиць у магазині вже порожні. Працівники попереджають, що 31 березня магазин працюватиме оста...

Карма - вона така: На Ростовську область обрушилася потужна хуртовина (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:43

Надзвичайну ситуацію оголошено у Росії, кількох містах Ростовської області, через сильний снігопад. Про це повідомляють місцеві пабліки, а також "Труха-Україна", передають Патріоти України. Так, на трасі М4 "Дон" вже більше чотирьох годин стоять близьк...